Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio
Forum dyskusyjne - www.Estradowiec.pl

Wnioski do moderacji - PROSZĘ!!! ZRÓBCIE COŚ Z TYMI PSEUDO FANAMI STXA!!!!!

guitarman6666 - 2014-03-03, 05:53
Temat postu: PROSZĘ!!! ZRÓBCIE COŚ Z TYMI PSEUDO FANAMI STXA!!!!!
Od kilku dni się nie da forum czytać. W każdym temacie jakiś poj.b pisze, że stx jest super, że wszyscy to jakies avatary. Litości!!! Z takimi postami to na elektrodę. Tam już by dawno to było posprzątane, a IP syfiarzy od stxów dawno poblokowane!!!!!!

To jest forum nie tylko dla gimnazjalistów, dla których to dedykowane są stxy. To jest proszę państwa ESTRADOWIEC, a nie REMIZOWIEC. Któryś już raz to powtarzam....

DjDamiano - 2014-03-03, 10:38

guitarman6666, moderacja już dawno opuściła ten padół... Swoją droga i tak dziwne że wytrzymało to wszystko tak długo, wiecznie sielanka w akceptowalnej kulturze trwać jak widać nie mogła...
lollex - 2014-03-04, 23:42

Fakt faktem jest to irytujące dla osoby takiej jak ja która dużo czyta a mało komentuje, ale cóż, szkoda tylko że starzy wyjadacze z powodu takich "brzydkich bąków" przestają zabierać głos na forum. Jest to krzywdzące dla wolnych słuchaczy, no i kto esteiksiarzy nawróci?
dr_aus - 2014-03-05, 00:24

oni musza istnieć dla równowagi.

A co do uciążliwości, to jet naturalna cena za wolność słowa.
Mnie się podoba bardziej niż na innych forach.
Pewnie dlatego, że zwykle mam rację a nikt mi nie zamyka ust.

dziub-dziub - 2014-03-05, 00:33

Jarek.... Weź się za robotę :P
guitarman6666 - 2014-03-05, 04:24

To nie ONI, tylko jeden pajac pewnie, który ma 10 kont. KUR..., jak można się stać moderatorem na tej stronie????!!!!

[ Dodano: 2014-03-05, 04:26 ]
...chętnie bym tu zaprowadził porządek. I nie chodzi mi o wolność słowa, tylko o łamanie regulaminu przez rejestrowanie przez jednego idioty 10 nicków.

[ Dodano: 2014-03-05, 04:27 ]
I GDZIE JEST OPCJA EDYTUJ???

Volt - 2014-03-05, 10:33

Cytat:
I GDZIE JEST OPCJA EDYTUJ???
FOrum dawno zaniedbane przez administgracje, technicznie nikt tego nie konfiguruje, a pomogło by znacząco.
djmap - 2014-03-05, 13:13

guitarman6666 napisał/a:
jak można się stać moderatorem na tej stronie????!!!!

Łooo!!! Broń nas boże od moderatora nagłaśniającego eventy Altusami!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam.

ciasteczkowypotwor - 2014-03-05, 19:54

guitarman6666, Volt, Już posprzątane. Jest jeszcze kilka kont na oku.
fizio24 - 2014-03-05, 19:57

Jak ktoś bedzie chcial dodac sobie konto niech wykona test utworzony przez Adminów , podstawowy np co to jest crossover , subsonic itp :) Mały sprawdzian z wiedzy
guitarman6666 - 2014-03-05, 20:03

Dziękujemy (-:
lollex - 2014-03-05, 22:14

fizio24 napisał/a:
Jak ktoś bedzie chcial dodac sobie konto niech wykona test utworzony przez Adminów , podstawowy np co to jest crossover , subsonic itp :) Mały sprawdzian z wiedzy

Jestem na tym forum dłużej niż ty i o wiele mniej się udzielałem, bo przyszedłem tu nie tylko na posiedzenie ale też po to by się coś dowiedzieć. Ciekawe czy jak kolega tu dotarł również był taki mocno "otrzaskany". Pozdrawiam

bartek3033 - 2014-03-06, 20:06

Fizio ten test z wiedzy moglby sie nie sprawdzic, ponieważ niektorzy tutaj, to typowo ludzie grajacy po weselach czy coś, a nie realizatorzy. Wiec nie wymagajmy od nich niewiadomo jakiej wiedzy.
guitarman6666 - 2014-03-06, 20:12

Dlatego znów powtarzam - to jest Estradowiec, czy Remizowiec???
Dla ludzi grających w remizach powinien być dział "BEZ RAJDERA" i tam powinny być stxy i inne wynalazki po 100 zł.

bartek3033 - 2014-03-06, 20:40

Sorry ale wg mnie granie w remizach, to jak dla mnie stan umyslu, niz faktyczna sytuacja.
Czesto dj czy zespoły na weselach mają lepsze graty, niż niektórzy pseudo profesjonalni nagłaśniacze, np z DK.
No i taki podział, zamykałby mozliwość dalszej edukacji.

guitarman6666 - 2014-03-07, 06:18

Wcale by nie zamykał. Przecież można czytać i się uczyć, zapytać o coś. Ale jak ktoś pisze, że STX jest lepszy od B&C, 18sounda itp no to się flaki przewracają.
Estrada to dla mnie oznacza koncerty sławnych zespółów, teatru, PROFESJONALNEGO nagłośnienia i świateł i zapisując się na Estradowca o tym chciałem poczytać, a nie o 2ch flałerach, basach na stxach i nadstawkach z altusów. Dzięki temu forum mogłem poczytać opinie realizatorów np. Maryli Rodowicz i te opinie były dla mnie ważne, jako dla osoby, która musi spełniać ridery. No niestety już chyba nie ma tutaj na forum (albo nie wiem o tym) profesjonalnych realizatorów, czy choćby ludzi pracujących w dużych firmach nagłośnieniowych. A dlaczego? A właśnie dlatego, o czym wyżej napisałem.

A co do domów kultury - to teraz coniektóre dostały taką kasę, że ich sprzęt można liczyć w setkach tysięcy zł. Wiele firm nagłośnieniowych się chowa. A że nie ma w tych DK kompetentnych ludzi do obsługi, to całkiem inna bajka.

[ Dodano: 2014-03-07, 06:20 ]
Nie ma EDYTUJ, więc....

"Licealista, pragnacy ZGLEBIC swoja wiedze na temat naglosnien, za pomoca tego forum"
Czekaj, to znaczy, że chcesz się zglebić na forum, czy swoją wiedzę zglebić? :D
Sory, nie mogłem się powstrzymać :D

[ Dodano: 2014-03-07, 06:32 ]
Dalej nie ma EDYTUJ, a mój monolog nie chce się skończyć :D

Chciałbym sprostować to, co napisałem. NIE MAM ZAMIARU OBRAZIĆ NIKOGO, sam jeżdżę po remizach, weselach od 2005 roku. Ostatnio rzadziej, ale się zdarza. Ale Panowie - dla mnie to nie jest jakiś życiowy sukces jeździć po remizach. Jak miałem 20 lat, to było fajnie. Dziewczyny, koledzy :D Ale teraz mam lat prawie 30 i już mnie nie kręci, że 15letni gówniarze będą do mnie krzyczeć "graj chu.u".

Dopóki nie zacząłem spełniać riderów, takimi rzeczami, jak FOTKI Z IMPREZY, na której były 2 flowery, tunnel duo i 8 parów 36 się chwaliłem na elektrodzie. Tam jest do tego miejsce. Na Estradowca się zapisałem jak już zacząłem pracować z ludzmi wysyłającymi ridery. Dużo kiedyś można było mądrych rzeczy poczytać i się czegoś dowiedzieć od mądrzejszych od siebie ludzi. Teraz tych ludzi już nie ma. Nie wiem, czy zrezygnowali z internetu, czy przenieśli się na inne forum (jeśli tak, to może ktoś napisać na jakie?)...

A co do sprzętu, to poza tym opisanym po lewej stronie pod nickiem i słuchawkami to nie mam nic. Nie będę pisał, że mam sprzęt za milion zł. Chwała ludziom, że mają graty za kilkadziesiąt tysięcy i grają na tym w remizach, ale to nie jest ESTRADA.

Dobra, koniec moich wywodów o poranku. Czas się zbierać do pracy. 2 koncerty w ciągu 3 dni same się nie nagłośnią :D

Pozdrawiam.

bartek3033 - 2014-03-07, 07:25

Wiadomo że więdzę zgłębić :D
I pod tym względem bardzo dużo zawdzięcza, temu forum. I dla mnie też to nie jest na rankę, takie beznensowne tematy jak ten o stxie.

Chodziło mi bardziej o to, że gdyby taki podział faktycznie powstał to zapewne większość profesjonalistów, omijała by tamte działy szerokim łukiem. (nawet jeśli by były w miarę sensowne tematy, bo jak zapewne wiesz, jeśli rider nie jest wymagany, to niejednokrotnie da się sztukę ogarnąć ciut bardziej budżetowy, sprzętem) w związku z czym, zamiast dowiedzieć się czegoś od bardziej doświadczonych kolegów, to były by przepychanki jak na elektrodzie, gdzie jeden mądrzejszy od drugiego. Dobra Kończę też swój wywód, bo tak samo robótka czeka :mrgreen:

guitarman6666 - 2014-03-21, 06:39

Nie chcę zakładać nowego tematu, a znów mam ból du*y o poranku :D
Założyłem temat o POWERSOFT X, żeby się czegoś dowiedzieć, a tam znowu o tym, że wzmacniacze HA to bóstwo i szczyt techniki. Ludzie, DLACZEGO???? )))-:

Luke15 - 2014-03-21, 15:16

Nie wiem co z tym "bólem du*y" u Ciebie ale mnie nic nie boli.

Ale pokaż mi wpis w którym ktokolwiek pisze, lub inaczej - użył słów:

guitarman6666 napisał/a:
wzmacniacze HA to bóstwo i szczyt techniki.

;)

dziub-dziub - 2014-03-21, 19:11

Proponuję maść na ból dupy :)
Regency Sound - 2014-03-26, 17:35

W jakich tematach?