Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

 Ogłoszenie 
Eventroom.pl

 
   
 
Znalezionych wyników: 8
Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowy midwoofer 12" / 3" STX
S.Trzaskowski

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5188

PostForum: Głośniki   Wysłany: 2018-05-19, 12:28   Temat: Nowy midwoofer 12" / 3" STX
Witam.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem: https://stx.pl/w-30-750-8-mcx.html
Na hasło "estradowiec" 10 pierwszych sztuk w cenie 50%.
Dla podmiotów gospodarczych rabaty do 20%.


Pozdrawiam
Sławomir Trzaskowski
STX
  Temat: STX PA-1800
S.Trzaskowski

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 80347

PostForum: Końcówki mocy   Wysłany: 2014-02-25, 09:06   Temat: STX PA-1800
Drogi Jarku, tylko za namową oraz z grzeczności wobec partnerów handlowych zamieszczam ostatnią swoją wypowiedź w takim temacie jak ten,
doprawdy nie mam czasu na "budowanie marki" w podobny sposób do Twojego tzn. nie mam zamiaru udzielania się w tematach o produktach innych firm takich jak np. ... DR. Aus,
czy wspomniany przez Ciebie Alphard lub podobnej.
Każdy dzień to setki spraw do rozwiązania przy prowadzeniu firmy, w której pracuje kilkanaście osób oraz masę spraw związanych z aktualną produkcją,
problemami technologicznymi, prawnymi, podatkowo skarbowymi, z pozyskiwaniem surowców, elementów, podzespołów czy też gotowych modułów o nowych projektach nie wspominając etc, etc,
dlatego też dziwię się niebywale, że Twój profil działalności skupiony jest GŁÓWNIE nie na produkcji oraz na w/w problemach lecz na udzielaniu się na forach internetowych.
Rozumiem jesteś firmą początkującą ale czy nie czas podjąć wyzwanie i doprowadzić do otworzenia firmy o innym wymiarze niż garażowa firma jednoosobowa?
Wówczas czasu na zajmowanie się innymi firmami będzie na tyle mało, że skupisz się wyłącznie NA WŁASNEJ PRODUKCJI.
(jeżeli obraziłem powyższym stwierdzeniem to jednocześnie przepraszam ale zdjęcia z produkcji jakie zamieszczasz w internecie, świadczą o takim właśnie charakterze wykonywanej działalności co nie musi mieć oczywiście bezpośredniego związku z jakością wynikającą z definicji powszechnego jej rozumienia)


Teraz przejdę do konkretnych Twoich wypowiedzi:

Dr-aus:
Cytat:
Już jeden był taki co dobrym autem jeździł, był nim właściciel Alpharda, dobry bajkopisarz, myślałem, że jesteś jednak trochę inny.

Ja również myślałem że jesteś "trochę inny" myślałem że priorytetem dla Ciebie jest budowa profesjonalnych urządzeń elektroakustycznych . Metoda budowania wizerunku własnej firmy na zasadzie zdyskredytowania innej/innych jest dla mnie nikczemną a nawet prymitywną. Może to Twoje powołanie (wiele wpisów o mojej firmie) ale czy wyobrażasz sobie swoją przyszłą karierę zawodową zbudowaną na podstawie "szczekania"? Nie lepiej zaprojektować, wyprodukować dobry sprzęt, który w perspektywie lat sam się obroni? Po rozmiarach swojej firmy poznasz co jest sukcesem a co jest porażką! Mam nadzieję że jako młodsza osoba, z mniejszym doświadczeniem w branży biznesu dokładnie moją wypowiedź zrozumiesz.

Dr-aus:
Cytat:
był nim właściciel Alpharda, dobry bajkopisarz, myślałem, że jesteś jednak trochę inny
.
Drogi Jarku porównywanie mnie do pana Alpharda nazwę pospolitym chamstwem z twojej strony.
... i tak zupełnie na marginesie jesteś wyjątkowo podatny na podpuszczenia i dajesz wpuszczać się w tzw. "maliny" nie pierwszy już raz. -INFORMUJĘ CIĘ że nigdy nie miałem żadnego Porshe, jeżdże kilkunasto letnim z lekka zdezelowanym samochodem, a wspomniany 7 letni to Toyota corolla mojej żony (naprawdę nie chciałem zanudzać innych tylko sprawdzić naiwność wydawać by się mogło człowieka, który zwie się ... a jak zwykle swoją ocenę odniósł do "prawdy internetowej/satyrycznej" a nie rzeczywistej! Czy rozumiesz już Jarku że odnosiłeś się do rzeczy która nie istnieje? Został zmyślona na rzecz "dobrej zabawy" oraz sprawdzenia ... i kim tak naprawdę jesteś?

Dr-aus:
Cytat:
ale za to podaję informacje najlepiej jak potrafię i zgodnie z moimi przekonaniami.

Zamiary są tylko zamiarami, każdy z nas popełnia błędy, na naszej stronie było i zapewne jest wiele błędów o czym dowiadujemy się od klientów ale wybacz Twoja pewność siebie jest rozbrajająca, dziś pierwszy raz odwiedziłem Twoja stronę www.dr-aus.pl, są tam dziesiątki błędów! PROFESJONALISTO! Trochę pokory dla ludzkiej nieomylności.
Pisanie w sposób jednoznacznie usiłujący zdyskredytowanie naszego poziomu wiedzy, świadczy o ekstremalnej desperacji, ale skoro mam się do tego odnieść w ripoście to proszę bardzo, "odszczekuję dla przykładu" :)
Twoja wiedza o "profesjonalnych" głośnikach jest na poziomie średniozaawansowanego amatora co potwierdza chociażby poniższy tekst Twojego autorstwa z twojej strony www:
Cytat:
Chcąc wyjaśnić ten fenomen wypada się na chwilę skupić z czego wynika sprawność głośnika promieniującego bezpośrednio. Otóż w zadowalającym, na potrzeby tego artykułu, uproszczeniu, odpowiada za to stosunek stałej transformacji (BL) , zwanej tez potocznie siłą napędu, podawanej w N/A, do masy drgającej (Mms) podawanej najczęściej w gramach. Masa drgająca w głośniku elektrodynamicznym, czyli niemal jedynym obecnie stosowanym, to masa membrany powiększona o masę cewki i około połowę masy zawieszeń. Współczynnik BL wynika z indukcji magnetycznej pomnożonej przez długość drutu znajdującego się w szczelinie.


Mam wrażenie że już zrozumiałeś, ze nie da się zaprojektować profesjonalnego głośnika na podstawie wiedzy, którą zaprezentowałeś powyżej.Skoro również ujawniasz szczegóły rozmów telefoniczny to również dostaniesz ripostę:
Dzwoniłeś do mnie wiele wiele razy pytając o technologię produkcji głośników o moje zdanie na temat zadanych przez Ciebie pytań o moje zdanie na temat danych elementów etc. Pytałeś o możliwości wykonania wielu gośników na podstawie wielu moich części z tym, że chciałbyś dostarczyć np. membrany aby głośnik OEM dla Ciebie był zastrzeżony itd. Fakty są następujące:
- zdzwoniłeś do mnie wiele razy w powyższej sprawie
- ja nigdy nie dzwoniłem do Ciebie! Nieprawdaż?
- dlaczego sam nie wyprodukujesz głośnika skoro uważasz siebie za wielkiego znawcę? (dla mnie oferujesz poziom jak wspomniałem średniozaawansowanego amatora w tej dziedzinie) Samo złożenie głośnika jest najłatwiejszym ogniwem w łańcuchu: projekt-produkcja-sprzedaż. Brak magneśnicy np.? A jaki to problem dla megalomana, który wie wszystko o produkcji głośników? Ja swoje pierwsze magneśnice zrobiłem już ponad 20 lat temu, było znacznie trudniej niż dziś. A nawet jak zaczniesz się tłumaczyć że nie opłacało się wykonywać magneśnicy, to dlaczego sam nie złożyłeś głośników a magnesowanie załatwiłbyś w mojej firmie w ciągu kilku minut? Zauważ że składając głośnik samemu miałbyś 100% kontroli nad jego produkcją! Dlatego też powstaje pytanie - dlaczego SAM nie podjąłeś produkcji głośnika? Dlaczego tak wiele razy dzwoniłeś do mnie? Moim zdaniem nadal nie masz potencjału aby zaprojektować głośnik. którego nie musiałbyś się wstydzić w funkcji normalnej ceny. A produkcja seryjna głośników (nie amatorska kilku sztuk) przerasta Cię na następne długie lata.
- z całym szacunkiem dla Twojej osoby i Twojej wiedzy teoretycznej ale nie mam zamiaru z Tobą współpracować (nie ma właściwie tygodnia abym nie miał propozycji współpracy, ostatnio Niemcy i Białorusini i Czesi, Oni wszystko wiedzą ale nie wiedzą jak wyprodukować głośnik - niemal identyczne przypadki jak Twój. I na tych wspomnianych faktach zakończę sprawy w waszym rozumieniu współpracy.

Dr-aus:
Cytat:
Nie mam nic przeciwko Twojej firmie

Ja również przeciwko Twojej ale zauważ jedną bardzo prostą i czytelną zależność:
To Ty zacząłeś i pisałeś negatywnie o mojej firmie a nie ja o Twojej, to takie skomplikowane że trzeba przesylabować? To Ty piszesz jako Dr-aus w temacie o STX a nie ja jako STX lub S. Trzaskowski w temacie o Dr-aus. Jaki jest powód Twojej aktywności w temacie o STX? Bardzo oczywistym jest stwierdzenie " jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy że chodzi o...), uff aż ręce opadają, gdyż takie to oczywiste a za wszelką cenę chce mi pokazać że jest w tym temacie bo takie są jego n/bla przekonania. Kto w to uwierzy?

Dr-aus:...
Cytat:
nawet ADS sprzedaje chińskie wzmacniacze, ale oszukiwanie ludzi wprost, że coś jest składane, czy nawet projektowane w Polsce, to już jest gruba przesada. I dlatego o to co poniżej napiszę, możesz mieć tylko do siebie pretensję.

Jarku kilka osób projektowało i składało dla mnie wzmacniacze są to: M. Stawowy, I.Powirski, A. Strzyżewski i inni. Wysłać zdjęcia płytek PCB z logo STX oraz z adresem gdzie w Polsce są/były produkowane właśnie wspomniane PCB do wzmacniaczy? Przez prawie 25 lat istnienia mojej firmy pracowało w niej prawie 100 osób, wiele bardzo uzdolnionych za co im przy okazji bardzo dziękuję, bez nich nie byłoby takiego wizerunku/rozwoju firmy jak dziś i jestem pewien że każda z nich potwierdzi fakt jakim jest montaż wzmacniaczy w tym również samych PCB. Wyprodukowaliśmy ponad 8 000 wzmacniaczy przez ten prawie 25 letni okres czasu.

Dr-aus:
Cytat:
I dlatego o to co poniżej napiszę, możesz mieć tylko do siebie pretensję.

Nie Panie Draus , mam pretensję do Ciebie bo napisałeś w zdecydowanej większości bzdury! Mam zamiar ci to udowodnić, skoro tak dużo czasu poświęcasz mojej firmie, więc poświęcę z wymuszonej wzajemności Tobie, ale nie na forum lecz w miejscu gdzie mówienie o domysłach będzie działało przeciwko Tobie.

Dr-aus:
Cytat:
Co mi się nie podoba? Nie podoba mi się oszukiwanie. Znam klienta, któremu w siedzibie STXie wciskano, że ta kopia lab gruppena jest produkowana w Polsce (tylko gdzie indziej).

Dr-aus to zwykłe chamskie pomówienie, nawet wiem dlaczego to zmyśliłeś ale jedno jest pocieszające, to dobrze że jest to znana Ci osoba, będzie musiała to udowodnić.
(dostałem jakiś czas temu jednoznaczny emial niby z zagranicy i niby od pana z jakiejś firmy, który niby jest właścicielem jakiegoś projektu, w tym email były pogróżki itd ale ten ktoś nie podał nazwiska imienia firmy itd.. chociaż kilkukrotnie domagałem się tego w returnemail. Wiesz Jarku że ja wiem kto przysłał mi ten email? Ty chyba teraz też już wiesz, prawda?)

Dr-aus:
Cytat:
Nie podoba mi się wypowiedź Kamana, która sugerue, że STX ma jakikolwiek nadzór nad produkcją wzmacniaczy

Dr-aus Zaliczyłeś kolejne pomówienie, masz już wiele na koncie. Dla zainteresowanych jeszcze raz napiszę. wyprodukowaliśmy w mojej firmie - STX ponad 8000 wzmacniaczy jak do tej pory, łącznie z montażem płytek PCB. Przez kilkanaście lat głównym w firmie STX montażystą był A. Strzyżewski. Dr-aus ja mówię o faktach i je udowodnię.

Dr-aus:
Cytat:
Głośniki to co innego. Chciałbym podkreślić, że nie wiem, czy głośniki są składane w Polsce, czy nie. Moja wypowiedź dotyczyła głównie wzmacniaczy

Dr-aus, jak ktoś już zauważył zaczynasz wątpić w swoje "fakty"

Dr-aus:
Cytat:
Mam jednak przypuszczenia. Pokazałem, że takie drivery jak D500/800 są wykonywane masowo w chinach.

Dr-aus w podanym przez Ciebie przykładzie w Chinach nawet laik i kompletny amator w dziedzinie przetwórstwa termoplastów zauważy, że cover jest z polipropylenu a nie z ABS-u, tak nawet początkujący amator wywnioskuje to z podanego linku/zdjęcia. A ja zawsze udowodnię że moje covery są z ABS (ku Twojemu jak na razie dobremu samopoczuciu dodam, że za kilka dni będzie nowa forma covera tym razem z logo STX, a jak napiszesz że jest również wykonywana w Chinach to będę się bardzo cieszył, Ty już wiesz dlaczego.

Dr-aus:
Cytat:
Posługując się Twoim argumentem o kooperacji, nie widzę sensu, żeby je produkować w niezmienionej postaci w Polsce.

DR-aus WRESZCIE, idż człowieku i więcej do mnie nie dzwoń, jak sam już wspomniałeś Twój kierunek poszukiwań w przyszłości to Chiny.


Dr-aus:
Cytat:
mogę napisać co mi się nie podoba: nie to, że części są produkowane w chinach.

Dr-aus: no widzisz? już robisz grunt pod chińskie części. Nagle zrobiły się lepsze? Czy jednak sytuacja wymaga "przeorientowania" sytuacyjnego?

Dr-aus:
Cytat:
Spośród 8miu driverów, które zamówiliśmy przy okazji serwisu nie mogliśmy sparować ich po dwa, żeby grały podobnie. Bodaj 4ry obcierały cewką o nabiegunnik.

Dr-aus: Normalny człowiek odsyła niepełnowartościowy towar. Żąda nowych oraz przeprosin. Dlaczego nie odesłałeś tych driverów? Zakup ten z Twojej strony traktuję jako zakup kontrolowany na rzecz tego i innych pomawiających wpisów. Pamiętam, że w jednej z rozmów telefonicznych wspomniałeś o driverach, które to są tragiczne, dałeś mi do zrozumienia żebym miał się na baczności bo mówi to sam Dr-aus we własnej osobie, i jak pokazała przyszłość, użyłeś to przeciwko mnie (szantaż?) To właśnie ta rozmowa spowodowała u mnie niechęć do jakichkolwiek rozmów z Tobą, ale czasami z wielkim zmuszaniem się rozmawiałem z tobą po tym fakcie, niestety jeszcze kilka razy. Niezaprzeczalnym jest to że rzekome wadliwe drivery nigdy nie zwróciłeś, nawet nie poprosiłeś o ich naprawienie. Już dawno przestałem się dziwić dlaczego ich nie zwróciłeś.

Dr-aus:
Cytat:
Nie podoba mi się poziom zniekształceń i odporność/sztywność membrany.

Dr-aus - Jaki poziom? Podaj chociaż jeden pomiar który dowodziłby wspomnianych zniekształceń (każdy nawet początkujący amator wie jak załatwić głośnik na rzecz wysokich THD więc nie kombinuj bo poproszę o testowany egzemplarz do porównania, żeby każdy zainteresowany wiedział że mówimy o tym samym nieuszkodzonym driverze)
Dr-aus:
Cytat:
Bodaj 4ry obcierały cewką o nabiegunnik

Po zdemontowaniu i ponownym zamontowaniu układu cewka/membrana/terminal, każdy D-800 będzie miał wysokie zniekształcenia bez specjalnego zabiegu, który wyklucza wzrost THD tak jak z resztą zdecydowana większość podobnych w budowie driverów. Jakie to naiwne "profesjonalisto"
Sztywność membrany? Podaj wartość modułu Younga "wzorca" do którego się odniosłeś "profesjonalisto"?
Z reguły amator mierzy wielkości elektryczne... i nieelektryczne na oko.

Dr-aus:
Cytat:
jest wymienione około 10 istotnych technologii, stosowanych w głośnikach membranowych, które widuję na co dzień w głośnikach profesjonalnych. Przeczytajcie sobie i zastanówcie się ile z tych rozwiązań stosuje STX ?? Niech podliczę... to będzie gdzieś koło zera?

Tylko cham może obrażać i porównywać do zera w warunkach wypisywania zmyślonych "faktów"
Drt-aus: dostaniesz kilkanaście dowodów na to że kłamiesz tylko dla prymitywnych potrzeb zwalczania "niewygodnych" firm
a definicję "gdzieś koło zera" pozostaw dla określania swojej kultury osobistej, za przeproszeniem.

Dr-aus:
Cytat:
Nie mam nic przeciwko kooperacjom z dalekim wschodem,

da,da, da, Kiedy pierwsze kooperacje z Chinami Panie Draus? Tylko jak Pan sobie spojrzy w oczy po tych wszystkich napisanych postach o chińskiej jakości ? Żenująca hipokryzja no ale czas pokaże jak wielce zaawansowana.

Dr-aus:
Cytat:
Jeśli bym w to wszedł, to bym rozgraniczył produkty, żeby kupujący mógł podejmować wybór świadomie.

jak wyżej, już przygotowujesz dobrą jakość chińskich części do swojej produkcji, i chyba nie sądzisz że nawet laik uwierzy w to że będziesz uświadamiał klienta że akurat dokonuje złego wyboru z twojej oferty bo to chińskie, jakie to płytkie ale czas pokaże kim tak naprawdę jesteś "warunkowy" cwa...DR-aus:
Cytat:
heheh, czyli, że skoro chińczycy kopiują 18sounda, to ... znaczy... sugerujesz, że chińczycy skopiowali wasz projekt D800?


I tak zaczyna się odwracanie kota... i wmawianie koledze Wojtkowi. że to miał na myśli co panu Dr-aus jest akurat wygodne. Człowieku, chory człowieku, gdzie pan.Wojtek napisał zdanie które zmyśliłeś dla swoich potrzeb? Gdzie? Gdzie pan Wojtek napisał że my coś kopiujemy, że ktoś nas kopiuje? ... zwykłe podłe populistyczne chamstwo.


Dr-aus:
Cytat:
jak dla mnie nie musicie już nic pokazywać (np projektu w 3D), na pewno wszyscy wam uwierzą.


Absolutny sprzeciw Panie Dr-aus, przecież doskonale wiemy, Pan i ja oraz inni, którzy czytają od początku ten temat, że to właśnie zdjęcia z produkcji w mojej firmie doprowadziły Pana do furii i niebywałej chamskiej aktywności w
TEMACIE TYM, TAK TYM O STX A NIE O FIRMIE DR- AUSS!!!!!
Pokażemy w odpowiednim najbliższym czasie wiele następnych zdjęć oraz filmów z produkcji w mojej firmie. To już na poczet dowodów.


Dr-aus:
Cytat:
Pierścienie No jeśli jest to pojedynczy gdzieś na dole, bo na nabiegunniku wewnętrznym pierścienia nigdy nie wiedziałem.


Kolejny dowód chamstwa, pokażemy Panu tysiące dowodów że jest pan arcyłgarzem
piszącym publicznie oszczerstwa po adresem firmy STX. Obiecuję.DR-aus:
Cytat:
CCAW? gdzie? W tych membranach driverów wysokotonowych co sa gotowe kupowane? To się nie liczy, przecież mówiłem o głośnikach membranowych, któe w polsce produkowane są

Dr-aus: W ostatnich latach Kupiłem w Szwajcarii w Japonii oraz na Taiwanie ponad 100 kg drutu CCAW. Dr-aus ja pokaże faktury w Sądzie, a Ty? Ja pokażę tysiące (tak tysiące) cewek głośnikowych nawiniętych z tego drutu CCAW , tu w mojej firmie w Józefowie, a Ty będziesz miał mega problem, żeby to zakwestionować, gdyż faktów nie da się zakwestionować.

Dr-aus :
Cytat:
Taka jest moja opinia. I powiem więcej, nie widzę współpracy z taką firmą, która oszukuje. Bo ja mogę być kolejnym, który zostanie oszukany.


A kto się o tą wspólkpracę prosił? Ja czy Ty? Powtarzam jeszcze raz - to Ty dzwoniłeś wiele razy do mnie, ja nigdy do Ciebie. Mam nadzieję że postronny czytający będzie miał jednoznaczne zdanie z uwagi na przytoczone powyżej FAKTY, tak Panie Draus FAKTY a nie oszczerstwa i populistyczne manipulacje!

Dr-aus:
Cytat:
Wasza sprawa, po prostu będę rozmawiał o customowych głośnikach z kimś innym.

To już szczyt bezczelności, człowieku jesteś niewiarygodnie rozbrajający - WSPÓŁPRACA?
Dr-aus poszukaj sobie (dałem Ci to do zrozumienia już dawno temu) śedniozaawansowany amatorze kogoś o podobnym poziomie i wówczas porozmawiajcie sobie o współpracy.
Dr-aus - szczera prośba: nigdy do mnie już nie dzwoń, nie pisz email, nigdy nic ode mnie nie kupuj ok?
Jeżeli również można prosić, pisz w tematach o DR-aus a nie o STX ok? Ja nie mam zamiaru pisać w tematach o Dr-aus, uważam takie postępowanie za wyjątkowo nikczemne
ale gdzieś są granice i należy niestety czasami użyć tej samej perfidnej metody, żeby abderyta zrozumiał co czyni.

S.Trzaskowski
  Temat: STX PA-1800
S.Trzaskowski

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 80347

PostForum: Końcówki mocy   Wysłany: 2014-02-20, 23:19   Temat: STX PA-1800
Panie Krzysztofie z racji tego, że rozbawił mnie Pan do łez, to mimo wszystko tym razem jeszcze odpiszę, gdyż zdradza Pan szczegóły rozmów prywatnych, niech inni się dowiedzą co ma do powiedzenia druga strona:
cytuję Pańskie słowa:
Cytat:
W trakcie dyskusji, gdzie akurat Pańskie widzenie tej niszy to było najtańsze BADZIEWIE, powiedziałem, ze nalezy sie wzorowac na NAJLEPSZYC

Panie Krzysztofie ale przecież nie kto inny tylko Pan sugerował zakupić głośniki znakomitej firmy Dibeisi (lechopolu) w celu użycia ich napędów oraz koszy do dalszej modyfikacji pro, poprzez zastosowanie membran z mojej firmy :)
Czy znakomita firma Dibeisi jest dla Pana "wzorować się na najlepszych" skoro chciał Pan zaadoptować napędy tych głośników do swoich produktów?

Cytat:
prosiłem o klalkulacje samych magnesów i koszy, z cewkami, a reszte sobie sam zrobie

A z tymi cewkami to jak to jest skoro chciał Pan użyć je do swoich "ambitnych pro projektów? Kiedyś dobre a teraz nie? Za tanie za drogie?


Cytat:
Zatem, fakt, kontaktowałem sie z Panem, prubowałem nawiazac współprace, ale, nasze widzenie swiata jest bardzo inne. Ja dąże do doskonałości, a Pan do maxymalizacji zysku, droga miernoty konstrukcyjnej.


Hmm miernoty konstrukcyjnej.... może Pan nazywać jak chce innej firmy jakość ale Pański wybór części z Dibeisi też do grona "niemiernoty" raczej nie należy.


Cytat:
Zatem Pisze Pan o pewnych faktach, które sa daleka przeszłoscia.


Strzałka czasu nie ma wpływu na stan rzeczywisty zaistniałych zdarzeń:)

Cytat:

Dzis, jak pisałem, sa ludzie w Polsce, co oferuja znaomicie lepsze komponenty do serwisowania, niz chinole


Jeżeli nie tajemnica, to którzy to ludzie, nie sądzę abym ich nie znał (skromnie mówiąc), można namiary? Nie dlatego że coś od nich potrzebuję ale dokładnie odwrotnie.


Cytat:

Nie korzystam z Pańskich cewek, bo niestety, nie potrafi pan sprostac jakości innych w tym kraju, co robia o kilka klas lespe, i im zleacm wykonanie takowych..


Zgadza się nie jesteśmy dobrzy w każdym aspekcie ale Panie Krzysztofie proszę zapytać skąd mają Kapton, włókno szklane oraz aluminium na cewki i kto go impregnuje?
Kto zaleca im zmiany termo. i chem. w przypadku zmian zewnętrznej powłoki drutów nawojowych? Przecież wielu z nich często dzwoni do mnie w sprawie rad w przypadku problemów podczas nawijania cewek.
Setki cewek nawijamy w wersji OEM, setki głośników produkujemy w wersji OEM. etc.,


Cytat:
Zatem wypraszam sobie insynuacje, że korzystam z oferowanych przez Pana komponentów do serwisowania głosników, bo jest to wręcz oczernianie, sugestia, że wstawiam, zamiast porzadnych membran "tekturki"...


I właśnie o to mi chodziło, proszę omijać szerokim łukiem produkty mojej firmy. W zamian obiecuję również będę omijał szerokim łukiem Łuków:) oraz Pańskie produkty ok?
I również proszę zaprzestanie "zmyłek" w postaci wysyłania do naszego sklepu podstawionego Pana z Sokółki ok? Drivery, kondensatory etc proszę kupować w innej firmie---- jeżeli można prosić.

Mam nadzieję że była to ostatnia nasza rozmowa.
Z poważaniem
S.Trzaskowski
  Temat: STX PA-1800
S.Trzaskowski

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 80347

PostForum: Końcówki mocy   Wysłany: 2014-02-20, 21:51   Temat: STX PA-1800
Panie Krzysztofie nie pozostaje mi nic innego jak tylko zamieścić Pańskie produkty w identycznym poważaniu skoro woli Pan taki poziom. Nie ulega wątpliwości że istnieją ludzie, za pewne tysiące ludzi, którzy mają znacznie większą wiedzę i ode mnie i od Pana. Nie rozumiem jednego, dlaczego dziesiątki razy dzwonił Pan do mnie w bardzo różnych sprawach, pytaniach? Przecież to nie ja lecz Pan przyjeżdżał na rozmowy do mojej firmy. nieprawdaż?
Wydaje mi się że nie powinienem rozmawiać z Panem już więcej.

Z poważaniem
Sławomir Trzaskowski
STX
  Temat: STX PA-1800
S.Trzaskowski

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 80347

PostForum: Końcówki mocy   Wysłany: 2014-02-20, 21:20   Temat: STX PA-1800
Przepraszam za numerację ale żeby było łatwiej się odnieść do wypowiedzi.

1.
"Dlaczego szczekają branżyści na forach internetowych? To pytanie jest jednocześnie odpowiedzią. Zawsze jak pojawia się nowy konkurencyjny produkt w naszej ofercie zaczyna się ta sama dyskusja ale cóż "psy szczekają karawana idzie dalej". Podszywanie się pod zwykłego detalicznego użytkownika jest dość prymitywnym zabiegiem... cytat z innego forum właściciela innej firmy.

2.
salam
Cytat:
Ja myślę, że mimo wszystko t.amp będzie wytrzymalszą (pod względem niezawodności) końcówką niż STX


Pseudo analiza trwałości gdzie metodologią jest "Ja myślę" zamiast testów. To nie ocena to zwykła prostacka pseudo ocena skierowana do ludzi o takim samym profilu.
A może uczciwiej byłoby przeprowadzić testy i dopiero na ich podstawie dokonać oceny?

Cytat:
To chyba ważny argument, bo kluby nie są skore do wydawania kolejnych pieniędzy na serwis


Skoro przytoczył branżysta statystykę to również odpowiem w tym samym tonie:

Na sprzedanych ponad 680 sztuk od 4 lat zaledwie 7 końcówek wróciło do serwisu:
1 sztuka - uszkodzona w transporcie
2 sztuki - spalone bezpieczniki (niestety użytkownicy/klienci nie wiedzieli o istnieniu takowych)
2 sztuki - spalone trazystory
2 sztuki - zanieczyszczone wentylatory.

Możemy jedynie wziąć pełną odpowiedzialność za 2 sztuki w których zostały spalone tranzystory stopnia końcowego.
Jeżeli uważa Pan że 2 sztuki na 680 dają "argument" do zastanowienia to ja Pana oczywiście nie przekonam z racji Pańskich prawdziwych zamiarów.

3.
Cytat:
Mi osobiście firma STX kojarzy się z perfidną chińszczyzną, której target to "typowy Wiesław

A mi osobiście nie pozostaje nic innego jak domagać się przeprosin za powyższe słowa. Zrobi Pan co zechce, już mam dwie inne sprawy podobne na "wokandzie" więc ta nie będzie dodatkowym zmartwieniem, drogi "niezbyt" dobrze zakamuflowany branżysto.


4.
Cytat:
ierz tego stx klub i tak dłużej nie pociągnie jak jego gwarancja.

Chamskie jasnowidzenie w modzie. Znasz przypadek końcówki STX, która uległa awarii zaraz po gwarancji? Pokaż ją, naprawimy za free.

5.
Cytat:
Lepiej się sprawdził American Audio VLX-3000. Oba słyszałem.
W STX szumią wentylatory, doliczyłem się 4 szt, tylko po co. 2 sztuki by wystarczyły spokojnie.

W podanej przez Pana końcówce również szumią wentylatory no i może wystarczyłby jeden albo w ogóle. W moim Porshe/corrola są również dwa wentylatory i szumią i też zastanawiam się po co są dwa, nie wystarczyłby jeden?

6.
Cytat:
Więc jest OK - kupuj a jak odmówi posługi w środku imprezy i będzie trzeba coś kupić niezawodnego, sprawdzonego, rozpracowanego i polecanego z ładnym brzmieniem w całym paśmie w dobrej cenie to zapraszam bo mam parę TA2400 jeszcze ;)

Wspomniane tak dobre T-amp "są" że jedynym wyjściem jest sprzedanie ich? 2 sztuki? to już hurt :)

7.
Cytat:
Marian, ja Cię proszę. Kilka osób napisało też (w tym ja), że t.amp jest wytrzymalszy od STXa, rozumiem, że to już nie jest satysfakcjonująca odpowiedź, bo neguje Twój wybór?


Napisanie "mniej wytrzymalszy bo tak powiedział tata Marcina" determinuje wybór u niektórych z tego gatunku.

8.
Cytat:
Głośniki i wzmacniacze STX już wiem czemu są beee i sam się ich pozbyłem, są lepsze produkty w niewiele wyższej kwocie
.
Mam nadzieję, ze już nigdy nie dokona pan złego wyboru i zawsze postawi na wspaniały towar handlowy jakim jest dla Pana wspomniany
american audio


9.
Cytat:
W sumie racja z STX że niektóre głośniki za tą cenę są bezkonkurencyjne ale ich powtarzalność w brzmieniu i mechanice stawia wiele do życzenia.


Może Pan wysłać do nas głośniki na testy o "niepowtarzalności w brzmieniu i mechanice pozostawiającej do życzenia"? Jak Pan ich nie dostarczy to uznam Pana tak jak prawie wszystkich w tym i innych podobnych pomawiających tematach za szczekającego branżystę.
A tak zupełnie na marginesie tylko prostak może usiłować wmówić innemu co dla tamtego ma oznaczać dobre. np. brzmienie.


10.
Cytat:
Są też lepiej i gorzej wykonane. Te sprzedawane detalicznie są wizualnie lepiej wykonane niżeli te wpakowane w paczki. Sam sprawdzałem w moich PA1000 i oba driver'y miały zbyt mocno dokręcone śruby i spękane obudowy. Nie wpływało to na dźwięk ale chyba nikt nie chciał by dostać drivera ze spękaną obudową - dlatego pakują je w gotowe paczki.


Tak to prawda, ponad 100 sztuk driverów D-800 mogło mieć popękane covery. Sytuacja nas w pewnym momencie przerosła w tym sensie, że wspomniane covery dopiero po kilku dniach czasami nawet tygodniach bez wydawałoby się żadnych przyczyn zaczęły pękać. Po kilku sygnałach od klientów zaczęliśmy bardzo intensywnie badać ten problem, zrobiliśmy bardzo zaawansowane testy wytrzymałościowe coverów, żaden podczas testów nie uległ uszkodzeniu. Niestety nadal zaczęły się pojawiać sygnały od klientów o kolejnych uszkodzeniach. Zrobiliśmy następna partię 50sztuk, każdy cover został poddany indywidualnej ocenie, wszystkie zostały oznaczone UV dla właściwej identyfikacji, każda sztuka została przez dwie osoby sprawdzona. Niestety nadal pojawiały się sygnały o kolejnych uszkodzeniach, minęło kilka tygodni kiedy została znaleziona przyczyna: był to ekologiczny płyn do czyszczenia plastików, zawierał olej roślinny, który wchodził w powolną reakcję z termoplastem ABS. Przez ponad 20 lat nie spotkałem się z tak prozaiczną przyczyną. Na koniec mogę jedynie przeprosić wszystkich, którzy stali się posiadaczami uszkodzonych driverów, z tym że wspomniane uszkodzenie nie ma absolutnie żadnego wpływu na jakość reprodukowanego dźwięku, jest to tylko cover, którego zadaniem jest osłona estetyczna napędu.


11.
Cytat:
Co do SW.STX.15.3.800 to chyba sprawa wygląda nieźle, jeżeli chodzi o powtarzalność produktów, przynajmniej nic nie słychać na ten temat.

Może pomoże statystyka? Na wyprodukowanych i sprzedanych jak do tej pory ponad 830 sztuk tylko cztery były reklamowane w tym 3 od tego samego klienta. Rzeczywiście należy się bardzo dobrze zastanowić przed zakupem tego modelu.12.
dr_aus
Cytat:
Kaman różnica polega na tym, że STX nie skałada tego w Polsce.

A tego to bym się nie spodziewał po kimś kto dziesiątki raz dzwonił do mnie i pytał o możliwość współpracy (jak wielu innych z tego forum) np. w kwestii zaprojektowania nowego głośnika.
W załączniku produkcja d-800 oraz montaż Pa.1000.D


13
PANICZKAMIL

Cytat:
Tak z ciekawości - jak poznać po foto, że końcówka jest składana w PL a nie CHRL skoro większość robi pod konkret projekt - luty są inne? ryż wypadnie? Czy na PL są odciski palców na częściach i krople potu lutującego :lol:

Drogi Kamilu, wystarczyło przyjechać i zobaczyć czy w Józefowie pracują ludzie o odciskach identyfikujących Azjatów, skoro tak to nazwałeś14.
Luke15
Cytat:
Przy okazji, poinformuj Panów z STX'a że robią to źle. Skoro składają to w Polsce, to niech zaczną szanować swoich klientów i nie wkładają popękanych driverów do paczek.

Tak jak wspominałem wcześniej, była to nasze wpadka za którą przepraszam, dodając że każdy z driverów z uszkodzonym coverem jest w 100% sprawnym, popękany cover nie ma żadnego wpływu na parametry, brzmienie głośnika.Cytat:
Druga sprawa, to montaż kraty - nie potrafią wykonać nawet tak prostej czynności jak zadbanie o sztywność montażu - podczas grania, krata rezonuje głośniej niż cały zestaw.

Przyjąłem do wiadomości, jednakże na wyprodukowanych kilkaset sztuk była może jedna reklamacja na rezonującą siatkę, która to z reguły zachowuje się tak po wgnieceniu. Czy zgłaszał pan ten fakt do nas po zakupie kolumn? Dlaczego nie zażądał Pan wymiany albo zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Jakość głośników to porażka... Na moich GDN-30-400 były szczątki trocin, prawdopodobnie pozostałości z produkcji paczek - ale skąd one się tam wzięły, nie mam pojęcia.


Niestety produkcja obudów w naszej firmie oraz ich magazynowanie do chwili złożenia odbywa się w tej samej hali. Mogę jedynie przeprosić za niechlujstwo jednego z naszych pracowników, który powinien zadbać o brak szczątków płyty w obudowie.

Cytat:

Podsumowując - jeżeli składają to w Polce, to robią to gorzej niż nie jeden Chińczyk.

Z całą pewnością znajdzie się nie jeden a nawet kilka chińczyków, którzy od każdego z nas wykonają pewne prace lepiej. Ale i w tym przypadku należy przyjąć z pokorą uwagę oraz zrozumieć że prace związane z naszą produkcją wykonują normalni ludzie tacy również jak Pan. Oczywiście wykluczam perfekcjonistów, którzy w życiu nie dopuścili się ani jednego błędu.
A wie Pan Panie Luke że ja w swoim porshe/corolla znalazłem aluminiowy wiór pod dywanikiem! A auto z salonu i to ponoć produkcja w 100% japońska -rocznik 2007)
Auto kosztowało ponad 70 tyś a kolumny 1tyś, powinienem być 70 razy bardziej wściekły na Toyotę i 70 razy napisać post o niechlujności, nie zrobiłem tego, ludzki błąd, pośpiech, od aluminiowego wióra pod dywanikiem nie zależy NIC! więc pieniactwo jest mi obce.


15.
PANICZKAMIL
Cytat:
Czyli te tuby są, że tak powiem słabe? Zamierzam kupić te od nich pod D800 tubki 215x215 czy jakoś tak? Mówisz, że to słaby i cienki plastik a nie abs?

No to może tylko statystyka być pomocną w tej kwestii - Drogi PANICZKAMIL informuję Pana że na sprzedanych ponad 2500 sztuk tego horna ani jeden nie wrócił na jakąkolwiek wadę. Proszę naprawdę dobrze rozważyć swoje zamiary o zakupie, przestrzegając jednocześnie innych o bardzo ryzykownym zamiarze na tym i innych forach.
16.
PANICZKAM
Cytat:
Sprytnie bo w sumie raczej bym się nie domyślił szukać pęknięć w nowych tubach od driverów w NOWYCH kolumnach z uwagi na gwarancję... To jakby nie patrzeć wciskanie uszkodzonego towaru ludziom, które nie otworzą kolumn z uwagi na gwarancję...


Cytat:

Nie pochwalam motywu z driverem a raczej z popękaniem i sprzedaniem jako pełnowartościowy.O powodach usterek pisałem wcześniej. Pańskie insynuacje są wręcz prostackimi, wystarczy się zastanowić jaki cel miałby każdy producent stosując uszkodzoną rzecz z premedytacją, tym bardziej że wspomniany cover to koszt może 1/2 zł. a koszty zwrotu/wymiany to minimum 40 zł !


Cytat:

Jedyne co mi nie pasuje OSOBIŚCIE to dodzwonienie się do Was to cud,

Jedyne co Panu nie pasuje? Przez kilka lat napisał Pan setki uwag podobnych do kilku chociażby dzisiejszych, gdzie mija się Pan z prawdą.
Odnośnie dzwonienia, jakby Pan zatrudniał 20 osób w firmie a 5 z nich codziennie musiałby odpowiadać i opowiadać klientom, dlaczego ten głośnik a nie inny, dlaczego taki filtr a nie inny i tysiące innych pytań to również wprowadziłby Pan regulację o wyższości email nad telefonami, w email jest zawarta skończona dyskusja, w rozmowie telefonicznej może trwać godzinami a nie ładnie jest odkładać słuchawkę, innymi słowy to tylko ekonomia a nie brak szacunku do klienta, nie jesteśmy biurem doradczym o zacięciu wolontaryjnym i tak uważam, że oferujemy naszym klientom znacznie więcej niż inne podobne firmy.Cytat:
i jak ktoś ma już konto i robił X-razy zakupy można mu wysłać paczkę za pobraniem bez dopłaty ;) . WAŻNE by kupujący dostawał numer konta od razu po kupnie a nie dzień po.


Przyjąłem do wiadomości, może rzeczywiście takiej sytuacji nie powinniśmy doliczać za pobranie, gdyż jest to nasza wina, wina warunkowa tzn. musimy dokładnie wiedzieć, sprawdzić stan magazynowy i dopiero gdy mamy 100%pewności wysyłany jest email z nr, konta etc. Bardzo często zdarza się że zamówione wstępnie głośniki czy też kolumny są w trakcie montażu, pakowania etc stąd czasami opóźnienia z wysłaniem email, dopóki towar nie znajdzie się w pełni gotowy do wysyłki na magazynie ale z pewnością to nasz problem i musimy usprawnić ten mechanizm.


17.
I już na koniec chciałbym prosić wszystkich tych niezadowolonych branżowców ( a jest ich na forach "produktowych" według statystyk ponad 80% a zaledwie 20% to zwykli klienci), którzy w tym temacie oraz innych najzwyczajniej z reguły pomówili lub wręcz oczernili moja firmę aby dokonywali zakupów w innych firmach. Po prostu nie jestem w stanie współpracować z tak obłudnymi ludźmi, rozumiem że chcielibyście aby STX dostarczał wam obudów, membran, moduły amp. membrany, resory, ceweki itd a z drugiej strony zwyczajnie nasza firma Wam przeszkadza w robieniu biznesu, dlatego też proszę Was abyście zaprzestali zakupów w mojej firmie. Drogi Jarku, Krzyśku, Kamilu, Marcinie o membrany cewki i inne rzeczy zapytajcie w przyszłości chińczyka ja nie chcę z wami już współpracować.

Z poważaniem
Sławomir Trzaskowski
STX
  Temat: STX PA-1800
S.Trzaskowski

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 80347

PostForum: Końcówki mocy   Wysłany: 2014-02-20, 18:19   Temat: STX PA-1800
Witam.
Dziś jeden z naszych klientów poprosił o zrobienie zdjęć i wstawienie na tym forum, co niniejszym czynię.
Zdjęcia z dzisiejszej produkcji driverów D-800 oraz najnowszej końcówki PA.1000.D oraz innych modeli głośników.


Później odniosę się do wypowiedzi Panów z branży "niezadowolonych" z naszego istnienia.
S.Trzaskowski
  Temat: Czy warto?
S.Trzaskowski

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 22213

PostForum: Nagłośnienie   Wysłany: 2011-03-15, 17:57   Temat: Czy warto?
_eddie_
napisał:

Cytat:
a nie tak jak stx na głośnikach wszelkiej maści klejonych wikolem.

oraz
Cytat:
. W życiu świata bym tych pak nie zamienił na te pół estradowe stx.


Nie jest moim zamiarem ingerować w dyskusje forum Estradowiec.pl
Moim jedynym zamiarem jest publiczne poinformowanie Pana _eddie_ iż pomówień właśnie publicznych jakich się dopuścił znajdą finał w Sądzie.
Drogi Panie _eddie_ znany jest Pan nam również z innych nicków i wypowiedzi o wikolu, dokładnie wiemy, że to jedna i ta sama osoba. Nie będę zaskoczony, kiedy zostaną ujawnione Pańskie personalia, gdyż tego czego dopuszczał się Pan w przeszłości podlega pod ustawę o nieuczciwej konkurencji.
Jeżeli zabrakło Panu cywilizowanych argumentów w walce o rynek i metodą publicznego pomówienia usiłuje Pan "konkurować" to jednoznacznie informuję Pana, że ta sprawa będzie dla mnie priorytetową w dążeniu do pokazania prawdy. Sugeruję zacząć poszukiwania głośnika sklejonego wikolem wyprodukowanego przez moją firmę, życzę powodzenia.
Również określenie "te pół estradowe" jak sądzę będzie Pan musiał zdefiniować na przykład w konfrontacji przez lansowaną przez Pana firmą Peavey. (lansowana po tym nickiem)

Na koniec dodam, że nawet prostak jak mniemam, który ma zamiast mózgu wikol wie, że wikol służy wyłącznie do sklejania materiałów drewnianych.
Oczywiście prymitywna i chamska prowokacja musi spotkać się z prawem.

Z poważaniem
Sławomir Trzaskowski
STX Soundstation


Drogi kolego S.Trzaskowski, na forum obowiązuje regulamin, tu przytaczam punkt 7. Jeżeli kolega ma jakieś "ale" do innego użytkownika proszę użyć opcji PW. Następnym razem ostrzeżenie. Forum jest publiczne, więc każdy może wypowiadać się o danym produkcie jak chce.
  Temat: Problem z STX PA 600
S.Trzaskowski

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 13525

PostForum: Nagłośnienie   Wysłany: 2011-02-23, 14:04   Temat: Problem z STX PA 600
W celu wyjaśnienia osobliwego przypadku reklamacji, postanowiłem odnieść się do żenujących zarzutów posługując się faktami, które z tym tematem bezpośrednio są związane.


. Pan „ Krzysiu „ z forum Estradowiec.pl nabył w zeszłym roku zestaw głośnikowy PA 600 w naszej firmie.
. Zestaw PA 600 uległ rzekomej awarii.
. Nie skontaktował się Pan a ni też nie wysłał Pan żadnej informacji e-mail do naszej firmy z informacją o zamiarze złożenia reklamacji.
. Zestaw ten rozebrał Pan BEZ NASZEJ ZGODY! przy okazji niszcząc głośnik (głośnik zawierał mnóstwo opiłków stalowych, których wygląd jest identyczny jak z tych z pod pilnika). Gdyby taki głośnik był zanieczyszczony w naszej firmie nie przeszedłby jednego z trzech testów jakie są stosowane do chwili pojawienia się gotowego wyrobu w postaci zestawu głośnikowego. Ten fakt potwierdza następny fakt jakim jest poprawne funkcjonowanie w przeszłości tego zestawu o czym Pan wspominał.
.Wystawia Pan na forum Estradowiec.pl zdemontowane PA-600 przy okazji żaląc się na zaistniałą sytuację domniemanej usterkowości.
Dzwoni wreszcie Pan do naszej firmy (jak pokazuje ten przykład TYM RAZEM jakoś panu udało się skontaktować z naszą firmą) twierdząc, że zna Pan bardzo dobrze zagadnienia dotyczące budowy przetworników dynamicznych wskazując domniemaną ogromną wadę głośnika w postaci „porysowanej cewki”. Informuję Pan, że nasza firma nie produkuje „porysowanych cewek” a przypadek Pańskiego głośnika jest wynikiem zanieczyszczenia szczeliny magnetycznej opiłkami stalowymi. Skąd nagle wzięły się w szczelinie? W historii naszej firmy z różnymi sztuczkami się już spotykaliśmy i za każdym razem wiemy co jest prymitywną prowokacją o co jest wadą produktu.

Wracając do tematu rozmowy telefonicznej z Panem, w której to osobiście brałem udział, jednoznacznie poinformowałem Pana, że ingerencja bez naszej zgody mogła się dla Pana skończyć utratą gwarancji. Jednak zostawiłem ten fakt, proponując Panu, skoro już Pan rozebrał te kolumny aby wysłał Pan ten głośnik do naszej firmy informując jednocześnie, że zostanie naprawiony i wysłany na koszt naszej firmy. Nie było żadnej mowy o niewywiązywaniu się z czynności reklamacyjnych. Dowodem na pozytywne załatwienie reklamacji było odesłanie do Pana reklamowanego głośnika w ciągu kilku dni na koszt naszej firmy.

W dniu wczorajszym dostaję informację i link do forum Estradowiec.pl w którym, pomawia Pan naszą firmę o unikanie kontaktu w celu rozpatrzenia następnej reklamacji zasilając się poradami prawnymi co w takiej sytuacji zrobić. Informuję wszystkich zainteresowanych, że nigdy nie skontaktował się Pan z naszą firmą po otrzymaniu naprawionego przez naszą firmę głośnika!


Powyżej przedstawiłem zdarzenia w układzie chronologicznym.


Skoro temat dotyczy reklamacji i usterkowości podany w sposób zmanipulowany to pozwoliłem sobie na przedstawienie tematu prostującego pomówienia.

. Na sprzedanych w ciągu 2 lat ponad 700 sztuk modelu PA-600 reklamowanych było tylko trzy sztuki, gdzie w jednym przypadku wina leżała po stronie naszej firmy w dwóch pozostałych wina leżała po stronie użytkownika. Z racji bardzo niskiego współczynnika usterkowości tego modelu postanowiliśmy również te dwie pozostałe reklamacje wykonać na koszt naszej firmy pokrywając również koszty wysyłki (Klient nasz Pan). Jak widać ze statystyki, usterkowość modelu PA-600 wynosi zaledwie 0.07%. Jeżeli mowa o usterkowości przetworników, gdyż też o takim również była tu mowa to współczynnik ten wynosi 0,2%.
. Na wiarygodność i jednocześnie podważenie Pańskich pomówień poinformuję zainteresowanych, że przez 20 lat działalności firmy STX, nigdy nasza firma nie brała udziału w sprawach sądowych czy też chociażby czynnościach przygotowawczych dotyczących jakich kolwiek reklamacji produkowanych przez nas wyrobów! A sprzedaliśmy już ponad milion głośników i dziesiątki tysięcy zestawów głośnikowych.

Powyższe dane wewnętrzne firmy postanowiłem również ujawnić z powodu pewnego faktu, który jest dla nas zadziwiający. Jest nim usterkowość „przypisana” tzn. mamy "wielokrotnych" kilku klientów, u których usterkowość naszych produktów wynosi kilkadziesiąt a czasami nawet 100% bardzo często opisywana na różnych forach pod wieloma ukrytymi nazwami użytkowników.Wracając do sprawy mam wiele wątpliwości co do zamiaru istnienia tego tematu.

- jaki jest cel demontowania urządzenia pod rygorem utraty gwarancji?

- jaki był cel opisywania domniemanej usterki wcześniej w nim „grzebiąc”?

- dlaczego następuję opis domniemanej usterki na forum a dopiero później kontakt z producentem?

- dlaczego pomawia klient naszą firmę publicznie na tym forum o braku reakcji co jest poważnym pomówieniem?

- dlaczego klient zmyśla rozmowy, w których rzekomo mamy nie ponosić kosztów z wiązanych z transportem reklamowanych produktów? Jest to absolutną bzdurą i jednocześnie następnym pomówieniem.

- dlaczego klient publicznie szkaluje naszą firmę zasłaniając się czymś tak żenującym jak brak możliwości kontaktu z producentem? Klient napisał kilkadziesiąt postów w Internecie na temat domniemanej złej jakości produktu naszej firmy oraz złego traktowania klienta” a nie napisał ani jednego e-maila do producenta odnośnie reklamacji. Czy w dzisiejszych czasach Internet nie powinien służyć do załatwiania spraw np. reklamacyjnych czy jedynie do bezpodstawnego pomawiania? Jakoś klient potrafił skorzystać z tej metody zmyślając i pomawiając naszą firmą marnując na to wiele godzin (zdjęcia, wielokrotne opisy) zamiast wysłać jedno zdanie przez Internet do producenta co zajęłoby kilka sekund. Wystarczył jeden e-mail do naszej firmy!Jak wspomniałem wcześniej nasza firma ma ogromne rezerwy w dziale reklamacyjnym więc „bezwarunkowo” dajemy Panu możliwość zwrotu produktu wraz ze zwrotem wszystkich kosztów związanych zarówno z zakupem jak i kosztami wysyłki reklamowanego głośnika. Bezwarunkowo oznacza bez względu na stan techniczny. Propozycja jest ważna do końca tego tygodnia. Jeżeli jednak bardzo są Panu potrzebne na najbliższy weekend to możemy umówić się na zwrot na początku przyszłego tygodnia. Jeżeli uważa Pan tą propozycję za ryzykowną z racji „utrudnień” ze strony naszej firmy o czym już nie raz Pan nawymyślał komplet głupot to proponuję Panu zwrot wszystkich wcześniej wymienionych kosztów przed wysłaniem kolumn do naszej firmy. Proszę podać numer konta przez e-mail.


Manipuluje Pan treściami rozmów telefonicznych więc wiążącą dla nas metodą odnosnie tej sprawy będzie tylko droga elektroniczna lub listowna.

Nasz e-mail to stx@stx.pl


Sugeruję zwrot zestawu, gdyż jak widać z powyższego faktu jest wielce prawdopodobne, że znów będzie Pan niezadowolony.
Czym innym jest "chęć" uczestniczenia w problemie.


Przy okazji bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi Jasińskiemu „ Silver Sound „ za support w tym temacie o STX. Jakże rzeczowy i pomocny zagubionemu koledze, który na swój osobliwy sposób wie jak korzystać z Internetu.Pozdrawiam

Sławomir Trzaskowski

STX Soundstation
 
Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.


EventRoom.pl