Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Proszę o informację czy ktoś jeszcze dostał takiego maila
janek dj
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-07, 23:26   Proszę o informację czy ktoś jeszcze dostał takiego maila

"Do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy od Państwa opłat za prowadzone imprezy w latach 2010 2009 Pragniemy przypomnieć, że w celu organizowania imprez z wykorzystaniem utworów objętych ochroną prawa, przeważnie poprzez ich wykonywanie lub odtwarzanie podczas wesel, jest wkroczeniem w autorskie prawa majątkowe opisane art.17 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 80 z 2000 r. poz.904 , Dz.U. Nr 197 z 2002 r. poz. 1661, Dz.U. Nr 91 z 2004 r. poz. 869), wymaga uzyskania zezwolenia uprawnionych i nie wyczerpuje zwolnienia z art.23 ustawy. Państwa zobowiązania stanowi 8300zł: rok 2009: 25 wesel x 150zł 2 studniówki 200zł rok 2010: 25 wesel x 150zł 2 studniówki 200zł proszę skontaktować się z działem zaległości Jeśli opłaty nie zostaną uiszczone w terminie 14 dni rozpocznie się postępowanie karno-skarbowe Wydział Rozrachunków Autorskich kierownik Lidia Sepetowska-Ławnik ul. Hipoteczna 2 00-092 Warszawa tel. +48 (22) 827 6061..69 wew. 257 tel. +48 (22) 827 3934 fax +48 (22) 828 9204 "

Witam , dostałem takiego maila .Dziś w Zaiks nie dostałem odpowiedzi o co im chodzi?
W umowie o wesele mam ,że zaiks płaci organizator .I nie prowadzę tulu wesel rocznie ,nie mówiąc już o studniówkach ,więc nie rozumiem tego maila.
Proszę o pomoc ! Co ta organizacja wymyśliła?

_eddie_ 
Realizator FOH

Nagłośnienie: LD SYSTEMS MACKIE
Oświetlenie: jest
Wysłany: 2011-11-08, 08:12   

Może organizator zwalił to na Ciebie (wraz z innymi imprezami które organizował w tym czasie)? Ogólnie jak coś przyszło e-mail a nie na piśmie poleconym nie ma aż tak wielkiej wagi co nie znaczy, że trzeba to jak najszybciej wyjaśnić!

janek dj
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-08, 09:22   

Już to wyjaśniłem,ktoś podszył się pod Zaiks i wysłał tego maila.Ale moim zdaniem taka " zacna" instytucja powinna bardziej zabezpieczać swoje serwery.Ja płace podatki więc mam wszystkie umowy ,a w umowach mam ,że zaiks opłaca organizator imprezy :-)
Zaiks ma mi wysłać maila z wyjaśnienim ,więc jak coś dostane to Was poinformuję jak oni to tłumaczą :-)
Ale dalej czekam na info czy jeszcze ktoś wczoraj atakował mailami i telefonami Zaiks,może jest to jakaś metoda ?
Cały czas też nie widzę listy utworów i artystów reprezentowanych przez zaiks,może już ktoś to gdzieś widział?

witia 
Noszę już kejsy

Wysłany: 2011-11-08, 21:39   

Ktoś Ci zrobił kawał :smile:

DjDamiano 
ESTRADOWIEC

Zaproszone osoby: 1
Nagłośnienie: skuteczne
Oświetlenie: Różne ledy i inne
Wysłany: 2011-11-08, 21:41   

Konkurencja z zacięciem hackerskim ;)

kamil_cb 
Patrz i się ucz

Wysłany: 2011-11-18, 07:03   

Równie dobrze ktoś mógł sobie założyć adres email "na oko" podobny jak zaiks'owy i straszyć :D

Skoro masz w umowie że opłaty tez uiszcza organizator to masz już zabezpieczenie w postawić papierka, który obecnie jest ważniejszy niż umiejętności, wiedza etc (pisze ogólnie, nie podważając wiedzy autora tematu)

Ps "do dnia dzisiejszego nie DOSTALIŚMY..." wątpię żeby tak zaiks pisał :D
Ostatnio zmieniony przez kamil_cb 2011-11-18, 07:04, w całości zmieniany 1 raz  

kardal 
Estradowiec - oaza spokoju

Zaproszone osoby: 1
Nagłośnienie: Nie lubię poniedziałku
Oświetlenie: Ciemność..widze ciemność
Wysłany: 2011-11-18, 16:30   

Czy to był mail z ZAIKASu czy od kogoś podszywającego się pod ZAIKS nie umniejsza faktu że ktoś życzliwy "nie śpi" :mrgreen: Ostatnio w kontaktach z ZAIKSem stwierdziłem że ludzie tam pracujący nieco znormalnieli bo zaczęli myśleć i gadać jak ludzie :mrgreen:

reddej 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2011-11-29, 12:44   

witam
ja dostałem i jeszcze znam ze dwie osoby które dostały ale z innego rejonu polski ktoś wysłał tego maila z warszawy a gość ma kablówkę w aster i net to doszedłem po ip nadawcy konkretne jaja

Odpowiedz do tematu