Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Sporo gratów na sprzedaż...
Samociak 
Asystent FOH/MON

Nagłośnienie: Nareszcie 5000w
Oświetlenie: 3000w
Wysłany: 2014-12-13, 16:56   Sporo gratów na sprzedaż...

Witam, mam na sprzedaż kilka sporych jak i małych gratów, sprzęt używany z głową, niektóre rzeczy są nowe, niektóre używane. Wszystkie rzeczy są sprawne chyba że w opisie przedmiotu zaznaczono inaczej. Zapraszam do kontaktu: 726490828 (Najlepiej napisać sms-a a oddzwonię).
1. Subbasy estradowe 15TLH30- do sprzedania 4 sztuki kolumn basowych o konstrukcji tubowej o nazwie 15TLH30, zainteresowani tematem wiedzą kto jest konstruktorem powyższych kolumn.
Paczki zbudowane na przetworniku SYX-a 15.3.800 (Stara mocniejsza wersja)
Są to bardzo mocne paczki nadające się i do grania niewielkich skromniejszych plenerów jak i do mocnego grania na sali.
Paczki w wykończeniu pro czyli lakier strukturalny oraz bulpren.
Skrzynie wyposażone w 4 stalowe uchwyty, kółeczka ułatwiające transport oraz 2 gniazda speakon Neutrik, które dają możliwość łączenia (mostkowania) basów ze sobą.
Stan kolumn określam jako nowe ponieważ zagrały tylko jedną imprezę, na której grały tylko dwie z czterech sztuk !
Co zresztą można stwierdzić po wyglądzie który świadczy o ich nowości. Całą resztę czasu przeleżały w domu, dawno temu miałem zakupić busa ale niestety nie wypaliło i dalej nie mam ich czym transportować więc z bólem serca się z nimi rozstaje.
Nie piszę czym były napędzane ponieważ jeżeli grały prócz tej jednej imprezy to tylko w domu na ampitunerze Cambridge Audio.
Zapraszam do odsłuchu, przywiezienie czegoś/porównania, nie mam nic do ukrycia.
Parametry: moc: 800wat rms impedancja: 8Ohm waga: 65kg Cena: 3190zł Cena za cały komplet. Możliwość sprzedaży tylko w komplecie. Lub zamiana, proszę o propozycję.
Jako gratis dodaje 2 Kable łączeniowe Speakon.
2. Procesor T.rack DS. 2/4- Procesor w idealnym stanie wizualnym, dlatego że użyty był przez te 3 lata tylko kilkukrotnie (Posiadałem osobne wyjście z cyfrowego miksera i rzadko zabierałem case-a z peryferiami) i tak przestał 3 lata w domu, wszystko sprawne w 100% papiery są, karton też oryginalny może się znajdzie- 450zł
3. Behringer FBQ3102-Uszkodzony, po około minucie zaczyna wprowadzać swój własny sygnał i radiotor zaczyna się nagrzewać, pewnie jakaś drobnostka, jednak nie mam czasu się w to bawić- 120zł.
4. Obudowy BR 45-50Hz ze sklejki 18mm, obite kocem, terminal z tyłu z wej/wyj JACK, brak rączek 80zł/szt 2szt.
5. Końcówki mocy SMOUND K2000 2x1000 2ohm, 2x650 4 ohm, 2x 350 8ohm, ( kopia QSC) końcówki są uszkodzone, uszkodzenie polega na tym że jeden kanał nie działa i świeci na nim clip na stałe, wej/wyj Neutrik w środku, drugi kanał działa w pełni sprawnie.-250zł.szt 2szt.
6. Głowice ruchome FLASH 15w.- Ruchome głowy flash na 15watowej diodzie, są to małe poręczne główki jednak dają całkiem ciekawy efekt wizualny. Stan BDB=790zł
7. Case 6U Scenika Case na kołach, Osprzęt Penn-a wersja pro grubsza sklejka mieści się w niej T.amp 1400 i pokrewne, stan bdb jak na case małe rysy itp. 250zł
8. Mikrofon T.bone MB85-beta- Do mikrofonu oryginalny futerał.
Mikrofon w pełni sprawny, nigdy mnie nie zawiódł, bdb stan wizualny. W czasie użytkowania nigdy nie spadł na podłogę. Bardzo ładne brzmienie, wręcz fantastyczne zważając na cenę mikrofonu.
Używany był kilkanaście razy na przełomie 2 lat, jako dodatkowy mikrofon dla DJ-a.-110zł
9. Mikser Hollywood z USB- Mikser mimo marki w pełni sprawny, kupiony jako zapas na wszelki wypadek, używany może ze 2-3 razy. Ma 5 kanałów, możliwość podłączenia mikrofonu i podłączenia pen-drive z którego można puszczać muzykę-100zł
10. Uszkodzone RMP-2 Uszkodzenie polega na tym że odtwarzacze nie oddają płytki, poza tym wszystko sprawne, lasery itp. Czytały wszystko, można naprawić małym kosztem, w serwisie wycenili naprawę na 160zł.- Cena za 2szt-370zł

Pomogłem ? Klikaj pomógł~!
Ostatnio zmieniony przez Samociak 2014-12-13, 18:26, w całości zmieniany 1 raz  

PANICZKAMIL 
Stagehand - to brzmi dumnie

Zaproszone osoby: 3
Nagłośnienie: SKUP&SPRZEDAŻ NAGŁOŚN
Ostrzeżeń:
 17/10/11
Wysłany: 2014-12-13, 23:22   

Przesłałbyś foto case na PW?

Coś tam mogę pomóc nagłośnić - IŁAWA i okolice 606 79 26 56

Wertyder 
Mistrz pionów

Wysłany: 2014-12-14, 10:53   

A może nie na PW? Też by mnie interesował. :razz:

Samociak 
Asystent FOH/MON

Wysłany: 2014-12-14, 11:58   

Dzisiaj wszystkie fotki będą uzupełnione. Jednak wdarł się mały błąd, za case 6U-270zł, a T.bone beta za 100zł.

PANICZKAMIL 

Ostrzeżeń:
 17/10/11
Wysłany: 2014-12-15, 17:30   

Pomarańcze drogie w tym roku - byś nie sępił 20zł :P

Samociak 
Asystent FOH/MON

Wysłany: 2014-12-16, 20:21   

Za coś też muszę kupić te pomarańcze :D

PANICZKAMIL 

Ostrzeżeń:
 17/10/11
Wysłany: 2014-12-16, 23:52   

Dasz się komuś w TLH15 przespać noc i 20pln wpadnie - toż to wielkie jak pokój a akademiku a tańszy nocleg:P

Anty dj 
Mistrz pionów

Wysłany: 2015-01-22, 22:26   

Witam.
Panowie, mam pytanie, czy ktoś coś kupował od kolegi Samociaka?
Ja kupiłem ten case 6U, umówiliśmy się na 290 z wysyłką, przelałem kasę w zeszłym tygodniu, w poniedziałek dostałem sms z wiadomością, że kurier odebrał paczkę. Problem w tym, że do dzisiaj kuriera nie było, za to kolega Samociak nie odbiera telefonu, nie odpisuje na sms-y... Czy ktoś miał podobne przygody? Bo nie wiem, co o tym myśleć...

wieslawb 

Nagłośnienie: 8kW
Wysłany: 2015-01-22, 22:29   

No to dzwoń do firmy kurierskiej, gdzie Twoja przesyłka ...

WIESIOSOUND Hi Hi ;-)

Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

MarekU 
Otwieram już kejsy

Wysłany: 2015-01-22, 23:16   

No niestety, mam też nie najlepsze doświadczenia z powyższym sprzedającym. Jakiś czas temu, też sporo musiałem się produkować aby wymusic wysłanie zakupionego sprzętu ( potem był jeszcze nie kompletny). Ale gniotłem i jakoś po dłuższym czasie poszło..
Jednak to nie jest słowny człowiek, jeśli mam być szczery.

musicserwis 
Monitorowiec

Nagłośnienie: głośne
Oświetlenie: ładne
Wysłany: 2015-01-23, 09:03   

Anty DJ jeśli jest tak jak piszesz (zawsze trzeba wysłuchać drugiej strony) to idź z tym na policję

taka sytuacja byłaby złodziejstwem lub wyłudzeniem

Shadowix 
Patrz i się ucz

Nagłośnienie: Boombox z Biedry
Oświetlenie: żarówka + bateryjka 4,5V
Wysłany: 2015-01-23, 16:33   

Ja od kolegi Samociak kupiłem FBQ oraz RMP, z tym, że odebrałem osobiście przez kolegę. Wszystko jak najbardziej w porządku.

Anty dj 
Mistrz pionów

Wysłany: 2015-01-23, 23:01   

Dziś kolega napisał sms-a, że pomylił adresy i wysłał gdzie indziej (faktycznie, adres na firmę z prywatnym łatwo pomylić...), ale paczka już wróciła i jeszcze dzisiaj ją wyśle i podeśle skan nadania. Nie muszę chyba mówić, że nic do mnie nie dotarło... Na policję sprawa zostanie zgłoszona, jeśli nie dostanę case-a lub kasy, którą mu przelałem (dałem mu wybór), o czym z resztą koleżkę poinformowałem. No nic, zobaczymy co z tego dalej wyniknie. Sporo rzeczy już kupowałem, zdarzało się, że przelewałem pieniądze poza allegro, gość przysyłał sprzęt i nigdy nie było problemu. No to się musiała gnida trafić...

Samociak 
Asystent FOH/MON

Wysłany: 2015-01-24, 13:57   

Dobrze że przez przypadek zajrzałem na forum i trafiłem na ten temat, sprzedałem sporo rzeczy, także na tym forum i tylko raz miałem problemy- zresztą nie z mojej winy, ale teraz nie o tym. Sprzedaję teraz dużo sprzętu, normalną rzeczą jest chyba ludzka pomyłka adresów gdzie wysyła się sporo paczek, jednak kupujący jak widać tego nie rozumie, potwierdzenie nadania zostało wysłane (Dla ciekawskich kurier DPD) ! Telefonu nie odbieram ponieważ przez większą część dnia przez najbliższy czas nie jestem dostępny. Już pisałem że wypraszam sobie publiczne wyzwiska na forum, spędziłem tu dużo dużo więcej czasu niż Pan :) .
Czy tak trudno zrozumieć prosty błąd i od razu oczerniać każdego ? Nie rozumiem takiego podejścia :) .
Z mojej strony tyle :)

PANICZKAMIL 

Ostrzeżeń:
 17/10/11
Wysłany: 2015-01-25, 09:39   

Flaszkowe na konto myślę rozwiąże sprawę i ukoi nerwy kupującego ;)

Ja tam wolę poza - czterocyfrówki ludzie mi wysyłają i zawsze dostają to co zamawiają ale pomyłkę raz miałem - żonie zostawiłem paczki do wysłania i że tak powiem nie podołała...

Anty dj 
Mistrz pionów

Wysłany: 2015-01-25, 10:31   

Ok, puki co to zamówiony jest kurier, paczka jeśli wyjedzie to zapewne w poniedziałek. Mam nadzieję, że we wtorek po południu zaloguję się na forum i będę mógł ze wszystkimi podzielić się wielkim szczęściem, że case wreszcie do mnie dotarł i to (mam również i taką nadzieję) w całości... :grin:
Tak czy inaczej, nie gorączkuj się aż tak, jaki to ja jestem niesprawiedliwy, bo kolega wyżej pisał, że też miał z Tobą jakieś przejścia... Piszesz, że sprzedajesz sporo rzeczy... jeśli tak, to wypadało by traktować klienta tak, żeby chciał jeszcze coś kupić... Pomyłki się zdarzają, jak najbardziej, tylko czemu ja się o tym dowiaduje prawie po tygodniu, na drugi dzień po tym, jak usilnie się próbowałem z Tobą skontaktować...
Fakt, ostatnimi czasy bardzo rzadko bywam na forum, niemniej pod tym i jedynym nickiem zarejestrowałem się tu dwa lata przed Tobą... Nie ma to większego znaczenia oczywiście, ale skoro podnosisz ten temat...

MRGRANDSOUND 
Aspirant d/s smyczy

Nagłośnienie: kilka kW
Wysłany: 2015-01-25, 12:28   

Czy końcówki smound nadal aktualne?

jon-x 
ESTRADOWIEC

Nagłośnienie: hk linear5, smart
Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2015-01-25, 16:45   

Cytat:
Telefonu nie odbieram ponieważ przez większą część dnia przez najbliższy czas nie jestem dostępny. Już pisałem że wypraszam sobie publiczne wyzwiska na forum, spędziłem tu dużo dużo więcej czasu niż Pan

A co ma piernik do wiatraka, co ma staż na forum do interesów?

Samociak 
Asystent FOH/MON

Wysłany: 2015-01-25, 21:28   

Może dla mnie ma :mrgreen: . W każdym razie dość w tym temacie, kiedy kupujący i rozpoczynający dyskusję otrzyma paczkę, zapewne podzieli się tą wiadomością na forum. Końcówki Smound- miał się kilka dni temu odezwać kolega z forum, ale najwidoczniej nie uzbierał takiej kwoty pieniędzy, więc tak- aktualne.

Anty dj 
Mistrz pionów

Wysłany: 2015-01-27, 23:54   

Witam. Niezmiernie szczęśliwy pragnę poinformować, że case dotarł do mnie... :wink: Przez chwilę, podczas rozpakowywania już myślałem, że kolega sobie zdemontował kółka na pamiątkę, ale okazało się, że przykręcił je od środka, dla wygody w transporcie... :wink:
Cóż mogę powiedzieć... Traktuj Kolego swoich kontrahentów poważniej, zapewniam, że to działa w obie strony. Fakt, trochę Ci się, koniec końców, nie słusznie oberwało (nie to że wulgaryzmy jakieś, czy coś..), ale nie czuję się jakoś przesadnie winny. Gdybyś mnie na bieżąco informował i nie unikał kontaktu, pewnie nie byłoby całej sprawy.
W każdym razie... powodzenia w interesach.

Odpowiedz do tematu