Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Przedstawmy się!
Luke15 
Monitorowiec

Nagłośnienie: Dr_Aus
Oświetlenie: 4,5kW
Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2012-06-01, 14:54   

No to wygląda że i ja muszę się przedstawić bo tego jeszcze nie zrobiłem.

Łukasz Wojtuń, lat 20. W branży, od 7 lat kiedy to zaczynałem pomagać starszym kolegą w organizowaniu dyskotek szkolnych :mrgreen: . Później granie na wypożyczanym sprzęcie i tak do czasu skompletowania własnego, skromnego systemu.

Jestem po technikum elektronicznym - kierunek technik-elektronik.

Zamiłowanie to ogólnie wszystko co ma związek z dźwiękiem i elektroniką :wink: . Od czasu do czasu serwisuje sprzęty audio - wizualne, konstruuje (póki co) proste zestawy głośnikowe - oczywiście wszystko na miarę moich możliwości i wiedzy.

Obecnie posiadam 2xPA1000 + bas 2x15" DIY, do tego końce ADS LX800 oraz DAP P1600, Behringer CX3400, VMX200, oświetlenie w postaci 3 sztuk Double Derby, 2 sztuk Flowerów oraz 1 sztuce Fire ball'a.

Na chwilę obecną jestem w trakcie zakładania małej działalności jako mobilny Dj.

Pozdrawiam Serdecznie! :)
Ostatnio zmieniony przez Luke15 2012-06-01, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  

HansKloss 
Moderator

Nagłośnienie: OKTA System
Wysłany: 2012-06-01, 19:18   

My również serdecznie pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów w walce z trudną materią.

papaj00 
Asystent FOH/MON

Nagłośnienie: 2xHF40 2xSTK612 dr_aus
Oświetlenie: HA 4000 H2400
Wysłany: 2012-06-03, 12:39   

HansKloss napisał/a:
My również serdecznie pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów w walce z trudną materią.

Tak, A w jakiej jest łatwo?

530369665 (PLAY)

PANICZKAMIL 
Stagehand - to brzmi dumnie

Zaproszone osoby: 3
Nagłośnienie: SKUP&SPRZEDAŻ NAGŁOŚN
Ostrzeżeń:
 17/10/11
Wysłany: 2012-06-09, 23:10   

W samochodowej jest łatwo - auta się psuły,psują i będą psuły = żyła złota na której siedziałem 7lat w Poznaniu do tego stopnia, że dniówka 300zł za nagłosnienie czy stanie przy sprzęcie była dla mnie śmieszna bo lepiej było auto kupić i sprzedać... To samo części - mam 45-55% zniżki w IC i zgadnij jakie kolejki po części jak u nas w Iławie sklepy mają 200-250% ceny IC ;) . Siedzisz na dooopie i 2xx,3xx dniówki trzaskasz(oczywiście sa dni, że trzaskasz drzwiami ale sporo ponad minimum krajowe idzie tak dorobić;) ).

Ja jestem Kamil. Ogólnie wypadłem z branży ale mogę pomóc DJ-om bez sprzętu bo 2-3kW nagłośnienia mam na bierząco w domu. Chętnie się zgadam w okolicy Iława-Lubawa-Ostróda-NML-Kwidzyn itp bo nudno siedzieć weekendy w domu, ZWŁASZCZA JAK MOŻNA SIE DOGADAĆ I PARĘ ZŁOTYCH DOROBIĆ.

Poza słuchaniem muzyki z powerem nauczyłem się składać na studiach w Poznaniu auta(generalnie dasz mi auto w śrubkach to je złoże i odpalę) i wciągnąłem się w wyścigi i nocne i legal na 1/4 mili - mam parę pucharków zdobytych własnoręcznie złożoną Corsą A(stary kwadrat 1990 rok ale pod maską 315KM,494NM i 720KG wagi). Corsa do dziś jeździ na mistrzostwach Polski w wyścigach na 1/4 mili ale już z nowym właścicielem...A mnie żal dupę ściska, że sprzedałem.

Nie lubię ciemnogrodu na forum, nie trawie tłumaczenia typu wal grochem w ścianę, głupich dziewczyn i jak dziewczyna ściąga majtki a tam Czeczenia :P

To chyba tyle :)

Coś tam mogę pomóc nagłośnić - IŁAWA i okolice 606 79 26 56

papaj00 
Asystent FOH/MON

Nagłośnienie: 2xHF40 2xSTK612 dr_aus
Oświetlenie: HA 4000 H2400
Wysłany: 2012-06-10, 12:53   

PANICZKAMIL, masz fotkie corsy? Lub linki z wyścigów ?

530369665 (PLAY)

PANICZKAMIL 
Stagehand - to brzmi dumnie

Zaproszone osoby: 3
Nagłośnienie: SKUP&SPRZEDAŻ NAGŁOŚN
Ostrzeżeń:
 17/10/11
Wysłany: 2012-06-10, 13:52   

Później jakieś foto wkleję bo mam w telefonie. Jest link na YT z jazd z 0.9bara (troche bo takie ustawienie na dojazd na lotnisko na kołach - wymóg klasy street fwd turbo i przejazd pierwszej prostej na lotnisku celem sprawdzenia trasy). Szału nie ma ale na normalnych ustawieniach robiła 100-200 w 7.2s :D

http://www.youtube.com/watch?v=MyjQhgdzWZ8

Coś tam mogę pomóc nagłośnić - IŁAWA i okolice 606 79 26 56
Ostatnio zmieniony przez ciasteczkowypotwor 2012-06-11, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  

Herman_piękny 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2016-03-18, 10:42   

Hej wszystkim userom nowym i starym. Jestem Herman. Dziś się zarejestrowałem. Mam nadzieję, że będę mógł tutaj miło spędzić czas i powimieniać się z wami opiniami. Na razie przeglądam forum i zapoznaję się z tematyki. I powiem wam, że mi się nawet podoba. :wink: :wink: :wink:

Tmst 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2016-04-21, 12:11   

cześć wszystkim, jestem Tomek i prowadzę fimre transportową. Lubię w samochodzie dobrą muzę, dlatego inestuje w sprzęt by było dobrze słychać mnie na mieście :D

olamaj113 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2017-12-11, 18:21   

hej tu Ola, dopiero zaczynam i rozglądam się za sprzętem, jakieś podpowiedzi? :)

Odpowiedz do tematu