Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zakupy online
gonzo7 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-01-06, 12:57   Zakupy online

Jeszcze nie widze takiego tematu na forum wiec postanowilem go zalozyc. Korzystacie z dobrodziejstw zakupow online? Tak sie sklada, ze w moim przypadku nie mam zbyt duzego wyboru produktow w sklepach stacjonarnych i niejako jestem zmuszony do szukania wszystkiego w sieci. Plusem sa za to niskie ceny (wliczajac nawet koszta wysylki). Chcialbym w najblizszym czasie kupic cos ladnego swojej dziewczynie i zastanawiam sie nad jakims pomyslem. Pierwsze co mi przyszlo do glowy to zestaw seksownej bielizny na wieczor .. wiecie lubie dbac o nia jak tylko sie da. To bedzie moj pierwszy tego typu zakup dlatego prosze o rekomendacje sklepow .. moim zdaniem dobrze prezentuje sie ta oferta https://obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/sukienki Moze ktos korzystal i wypowie sie co wiecej .. ewentualnie cos poleci. Pozdrawiam

Smerfetka 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-01-17, 18:07   

Sklepy on-line są bardzo praktyczne.Można w nich dokonać zakupów szybko,bezpiecznie i bezstresowo.Według mnie fajnym i przydatnym sklepem jest sklep z naturalnymi kosmetykami dla każdego i w każdym wieku http://papatka.pl/
Można u nich dokonać zakupów kosmetyków do pielęgnacji twarzy,włosów,paznokci,włosów,ale też oleje jadalne z czarnuszki,lniane czy z wiesiołka
Na pewno każdy kto do nich zajrzy,nie będzie tego żałował i znajdzie dla siebie i swojej rodziny wspaniałe produkty prosto z natury.

geriani 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-01-19, 21:53   

to jest cos pieknego w tych czasach ze mozna cos kupic bez wychodzenia z domu ...
mało tego nawet nie trzeba wstawac z lozka zeby cos kupic :)

jukoner7 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-01-25, 14:35   

Ostatni udany zakup to nawóz do ogrodu. Pobudki były raczej oczywiste cena nawozu typu mocznik za tonę była o prawie 30% niższa w sieci niż w lokalnym sklepie. W tej chwili trudno znaleźć produkty które są droższe w sieci. Pomijając najważniejsze czyli wygodę takich zakupów.

Olga21 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-02-12, 17:14   

Ja bardzo często :D Książki, kosmetyki, ciuchy - co mogę to kupię online. Mam swoje ulubione sklepy i co jakiś czas zaglądam do zakładek w którym są jakieś wyprzedaże. Moje najnowsze znalezisko to ten tani sklep z torbami i plecakami, jestem zakochana w tych modelach <3 Poza tym polecam przeglądać strony sieciówek bo często są promocje, których nie ma w sklepach stacjonarnych ;)

lepezo 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-04-06, 18:44   

a to ciekawe ze wszyscy kupije online

Odpowiedz do tematu