Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Trudne początki, reklama.
jegomosc 
To ja skoczę po piwo i kebab

Nagłośnienie: Proel Flash PRO
Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2013-04-18, 12:40   

To i ja coś ci podpowiem - koledzy tutaj mają rację, że kwestie "wizualne" mają niebagatelne znaczenie. Ludzie nie tylko "słuchają oczami" ale przede wszystkim "kupują oczami". Obecnie internet to podstawa i daje np. mi dużo więcej potencjalnych klientów niż poczta pantoflowa (chociaż ta też działa). Musisz mieć porządną, wizerunkową, stronę www - nie "bylejaką" bo wtedy klient uzna cię za "bylejakiego" grajka.

Ważne jest to jak rozmawiasz z ludźmi, jak odpisujesz na ich maile itp. Sporo moich klientów mówi mi, że po lekturze mojej strony i pobieżnym kontakcie (krótki telefon, email z zapytaniem o termin i cenę) już wiedzieli, że chcą własnie mnie. Niektórym wystarczy zerknięcie na stronę www.

Dlatego moja rada - zadbaj o jakość kontaktu z klientem i komunikacji z nim. Dobra strona, zdjęcia na których dobrze wyglądasz (nie przepocony podkoszulek i 3 nad ranem na imprezie, tylko raczej dobrze dopasowana marynarka i profesjonalna sesja - sam tego nie mam, ale lada chwila mieć będę). Przyłóż się do odpisywania na maile - stwórz sobie takie "gotowce", a jeśli nie umiesz to zleć to komuś z lekkim piórem, profesjonaliście od pisania ofert itp. Przez telefon też nie gadaj z klientem jak z kolegą, tylko jak z... klientem. Czyli prowadź rozmowę handlową - poczytaj sobie jak tama powinna wyglądać itp. I ceń się - nawet jeśli będziesz na początku pracował mniej to większość ludzi myśli wprost cena-jakość

www.djdowynajecia.pl

dawidoo 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2013-09-17, 12:35   

W sumie racja, bardzo ciekawa wypowiedz

Odpowiedz do tematu