Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Opinia o obudowie Beyma SB 12
Dawid_BMW 
To ja skoczę po piwo

Nagłośnienie: 2x1,5Kw+2Kw Na Beymach
Wysłany: 2013-07-30, 02:17   

No właśnie dobry przetwornik , coś z pewnością z wysokim , ale nie ma co ukrywać koszt jednej sztuki to większa sprawa :) ,ale przypuszczam że warty uwagi bo pewnie ładnie zagra nawet po jednej sztuce na stronie :) . Właśnie przeglądam przetworniki Eminence i Beyma trochę jest propozycji najlepiej wypada model Beyma 15LX60V2 i nawet cena względna chyba się skuszę na obudowę 2x15" co wy na to ?.
Jak na razie muszę skończyć remont mojej pracowni i biura a potem ostro ruszam z budową :) i będzie niezła zabawa :)

Pozdrawiam.

P.s
Wszystko fajnie zrobić paczkę okej martwi mnie moc 1400 RMS czym to kurde napędzić , przypuśćmy budowę 2 szt. to wątpię że koniec The.Amp TA2400 da rade nawet w bride , lepiej gdyby się zamknęło w 800/1000 RMS. Jakieś propozycje innego producenta ?

Volt 
Realizator FOH

Nagłośnienie: 1800
Oświetlenie: 3x 23W w pokoju
Wysłany: 2013-07-30, 04:15   

t.amp d3400, synq 3k6, pl audio d1800, dr_aus ha 6001

Dawid_BMW 
To ja skoczę po piwo

Wysłany: 2013-07-30, 12:04   

Dzięki kolego "VOLT" świetne końcówki ,dobra cena :) nie spodziewałem się że The.amp ma takie końce . Jedno co mnie martwi mam zły nawyk ponieważ od 17 roku życia cały czas bawiłem się a potem pracowałem na końcówkach z napędem z transformatorowym , nie ukrywam boje się troszeczkę cyfry i z zasilaniem impulsowym na dodatek .Owszem duża wygoda małe gabaryty,lekkie w stosunku do mocy ale jednak boje się że nie dadzą rady pracować przez noc na 70% mocy przy gatunku Trance,progressiv . Może się mylę ! ,ale nie dziwcie się nigdy nie miałem do czynienia z cyfrą ,a może to już czas kupić coś do przetestowania i przekonać się również do końców z zasilaniem impulsowym . Jakie wasze jest zdanie trafo czy impulsówka i to i to ma zalety i wady :) .

Dzięki i pozdrawiam

DjDamiano 
ESTRADOWIEC

Zaproszone osoby: 1
Nagłośnienie: skuteczne
Oświetlenie: Różne ledy i inne
Wysłany: 2013-07-30, 14:16   

Pracuję na 3k6 i d1800, nic niepokojącego sie nie dzieje. Czasem stawiane na sztukach po których zainteresowani przychodzą popatrzeć na amprack, z czego był realizowany napęd. Wiadomo poprawkę trzeba mieć w tyle głowy, że to budżetowe impulsy ale dają radę.

Dawid_BMW 
To ja skoczę po piwo

Wysłany: 2013-07-30, 17:35   

Witam dziękuję za opinie ,nie ukrywam że troszkę mnie zainteresował ten temat impulsów . Oczywiście że trzeba mieć trochę w głowie ale jeśli się ich nie katuje ponad ich możliwości może dać całkiem pozytywny skutek .

Pozdrawiam :wink:

Odpowiedz do tematu