Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Ceny koncertów
buli 
Stagehand - to brzmi dumnie

Wysłany: 2013-12-12, 21:31   Ceny koncertów

Panwie interesuja mnie ceny koncertów C C Catch i Bad Boys Blue .Wiem że jest posód forumowiczów kilka osób związanych z branżą estradową z wysokiej półki może ktoś ma orientacje.A tak w ogóle to może macie jakieś pomysły na wykonawców najlepiej polskich do małego miasta .Dwa dni imprezy .Goscilismy już sporo gwiazd i jest mały klin bo albo ktos za drogi albo już był gdzieś blisko lub u nas i tak jakoś ciezko wybrac .Myslę nad "Pectus" 2 plus 1, elektryczne gitary , after party , power play , ragafaya,Ania Wyszkoni sam nie wiem może macie lepsze propozycje z tej średniej półki mowa oczywisćie o cenie nie o kunszcie bo w tym biznesie nie zawsze cena odzwierciedla poziom

ciasteczkowypotwor 
Krakers

Nagłośnienie: Nie gram głośno...
Wysłany: 2013-12-12, 22:30   

buli, Średnia półka zaczyna się od 20000zł, do telewizyjnych zespołów grających za okolice 40000zł.

Serwisówki: http://bee.mif.pg.gda.pl/ciasteczkowypotwor/
http://chomikuj.pl/ciasteczkowypotwornie

∞πωΦεΩβλ°±Δφ

buli 

Wysłany: 2013-12-12, 23:07   

No to ja wiem od siedmiu lat mam z tym bezpośrednią stycznośc i znam ceny ale mam dylemat kto się dobrze sprzeda .Nie wiem co będzie się działo z "piersi" myślę też o Brzozowskim no może nawet o Piasku ale to już max możliwości budżetu a umowy trzeba klepać na dniach max do pierwszej połowy stycznia .Wszystko jest ogarniete czyli wesołe miasteczko itp zostaje muzyka , scena to co zawsze bo firma mi bliska i daja radę tylko wybrać wykonawców a człowiek z któym to uzgadniamy wciska Francesco Napoli ale to nie przejdzie i tak siedze od tzrech dni i dumam.Postanowiłem napisac na forum może ktoś coś ciekawego wymyśli .Wiadomo jak to mała dziura DP musi być a i ambitniejsze gusta trzeba zaspokoić no i młodziaki no i na zakończenie jakaś gwiazda stałe kryteria ale w tym roku jakoś ciężko mi idzie

arek5959 

Nagłośnienie: 11kW DR AUS HF19, STK612
Oświetlenie: Chińskie LED
Wysłany: 2013-12-12, 23:40   

W zeszłym roku nagłaśniałem u nas zespół Jarzębina, ściągneło tyle ludzisk że brakło naglośnienia i terenu :wink:
Może jakiś zespół Weekend, Lond Junior czy coś podobnego.
Realizacja i obsługa imprez, koncertów i małych plenerów.
Montaż instalacji elektrycznych i rozdzielnic.

pablozo 
To ja skoczę po piwo

Nagłośnienie: 60KW
Oświetlenie: 28x spot575; 8x wash575; 16x L.wash 38x beam.
Wysłany: 2013-12-13, 02:45   

CC Catch niestety już oficjalnie nie koncertuje!

buli 

Wysłany: 2013-12-13, 06:20   

a Bad Boys Blue jeżdzą ?chyba tak bo byli w 2012 niedaleko ale pewien nie jestem.Potzrebna gwiazda wieczoru na sobotę no ale mimo że uwielbiam Anie Wyszkoni i bardzo sobie ją cenię to Aneczka raczej nie powrie takiej publiki i szkoda jeje repertuaru na taką dziurę .W ubiegłym roku bardzo mile zaskoczył nas Jacek Stachursky dał super koncert zresztą podobnie było z Danzelem takie coś co ten drugi zrobił to szok .Trasa z kompletnym bandem i na końcu to Nothing Else Matters no szok i wszystko live , pięknie.No i trafiały się anty koncerty np.De Mono nuda i ucieczka przedz fanami aż szkoda gadać

ciasteczkowypotwor 
Krakers

Nagłośnienie: Nie gram głośno...
Wysłany: 2013-12-13, 06:58   

buli, u mnie w tym roku Afromental mnie zaskoczył, spęd jak na dożynkach.

Serwisówki: http://bee.mif.pg.gda.pl/ciasteczkowypotwor/
http://chomikuj.pl/ciasteczkowypotwornie

∞πωΦεΩβλ°±Δφ

2loudness
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 09:56   

Jak grał u was Stachurski to pracuje dla pewnej agencji koncertowej ( reklamować nie mogę) W tej agencji jest więcej wykonawców - zadzwoń pogadaj może znajdziesz alternatywę- napewno Ci coś doradzą .Jak ma grać Piasek to emerytki będą szczęśliwe a młodzież pójdzie spać - troszkę smuci - wybór należy do Ciebie

DjDamiano 
ESTRADOWIEC

Zaproszone osoby: 1
Nagłośnienie: skuteczne
Oświetlenie: Różne ledy i inne
Wysłany: 2013-12-13, 10:06   

Z cenami Jacka, dziwię sie że ktoś to jeszcze bierze... Kiedyś miałem jakiś podziw że mu się chce walczyć na scenie dance z wiatrakami ale teraz marketingowo i osobowościowo poziom kiepski.

buli, zacznij od logistycznego ustalenia lineup-u, jeżeli to dni miasta to lecisz z klucza, około południa nic ważnego, dzieci ze szkół ognisko muzyczne itd, później atrakcja dla dzieci, next lokalna gwiazda która się ucieszy że pogra i się pokaże, później krajowa 3 liga dla emerytów właśnie, a na koniec gwiazda wieczoru, jeden dzień zagraniczna drugi krajowa ze stażem. Na sezonowe wynalazki typu Brzozowski, Jula etc szkoda kasy. Więcej i dłużej o gminie mówi się po koncercie czerwonych gitar nie wspominając o Lady Pank, Bajm itp. Jest jeszcze wartość dodana, jeżeli jako gwiazda wieczoru wystąpi uznany artysta (choćby nawet przed emeryturą) to w wyszukiwarka robi się wielkie wow dla UG i burmistrz się cieszy. :mrgreen: Z zagranicznych gwiazdek jest ryzyko zawsze, Boney M jeździ w kilku składach i nie mają ogromnych wymagań, można zainwestować w jakiś ABBA show i czasem przy tym lepiej wiara się ubawi niż przy w/w sezonowej gwaizdce której jeden tylko utwór z singla zrobił karierę a reszty numerów wiara nie zna i tępo gapi się w scenę nie wiedząc czy już koniec czy jeszcze nie.

djbrotkers 
Noszę już kejsy

Nagłośnienie: 10kW
Wysłany: 2013-12-13, 10:14   

Z Disco Polo dobrze sprzedaje się After Party, D-Bomb, Power Play, Veegas :) Ceny za ich koncert oscylują w granicach 6000-8000zł jeśli chodzi o plener.

buli 

Wysłany: 2013-12-13, 11:14   

Damiano przyjacielu my ten klucz mamy dawno juz opracowany a i Czerwone Gitary też u nas były sęk w tym że tych wielkich to na palcach by policzył kto nie był bo większośc wielkich była.Nie zapomnę jak trafiłem z FEEL'em w roku kiedy zawojowali top trendy i dostali mase nagród wycelowaliśmy na nich i mielismy ich polówę taniej niż wszyscy inni po nas bo moment i cena poszła do 25k.Co do Jacka to uwierz mi że miałem identyczne zdanie jak Ty i szczena mi opadła jak zobaczyłem i usłyszałem jak zagrał.Przed koncertem szef agencji ( nie reklamuje) , z która my współpracujemy Mirek P. powiedział że Jacek ma kiepską renomę jezeli chodzi o kontakty i jakież było nasze zdziwienie jak Jacek i przd i po koncercie posiedział z nami pogadał i nie tylko i okazał sie niesamowicie fajnym goście a kcncert mega Boney M to kiszk widziałem niby ten oryginalny skład gdzie tak serio była jedna osoba z autentycznego skłądu a Abba show już mamy ze Szczecina fajnie bawią ludzi i umowa już podpisana

[ Dodano: 2013-12-13, 11:17 ]
Problem polega na tym że biora bajm czy budke suflera płacisz mase za koncert i jeszcze oni w większości swoją technikę woża i płaci się dwa razy a problemów masa nie wiem czy wszyscy ale bajm tak ma że maja swoją technikę

[ Dodano: 2013-12-13, 11:18 ]
No i albo sie weżmie taki bajm i stop albo coś tańszego i wtedy dwa kocerty póki co ta druga opcja dla nas lepsza bo program bogatszy i ten klucz u nas lepeij sieś sprawdza bo każdy cos dla siebie znajdzie

[ Dodano: 2013-12-13, 11:21 ]
Oj nie skończe ja cały czas pisze my bo ja w tym wszystkim pomagam mojej przyjaciółce Pani dyrektor domu kultury i prowadzę z nią to wszystko a burmistrz nam sie nie wcina określa nam tylko budżet i kontroluje logistycznie o wybór miasteczka i wykonawców sie nie martwi i o ile z miasteczkiem ( lunapark ) jest łatwo bo są raptem trzy cztery liczące to z wykonawcami coraz ciaśniej bo albo za drogo albo byli u nas lub obok

[ Dodano: 2013-12-13, 11:33 ]
Oświeciło mnie Łzy jeszcze nie było a nowa wokalistak całkiem całkiem

bartek3033 
Zapnę wtyczki

Nagłośnienie: Mackie HD, HK EPX, SRM450
Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2013-12-13, 18:26   

Własnie miałem pisać odnośnie łez. były u nas w sierpniu. Gdy ujawniono kto będzie grał, opinie były bardzo mieszane, dużo ludzi mówiło że to badziew itd. Ale jak przyszło co do czego, dość duża wiara się bawiła. Jednakże bądź co bądź, łzy bez Wyszkoni, to już nie jest to samo... zwlaszcza gdy śpiewa kawałki które kiedyś śpiewała Anka.
Odnośnie tego co napisałeś niżej, że całkiem całkiem, chodziło ci o to jak śpiewa, czy o to jak wygląda? :D
Co do pierwszego ujdzie, co do drugiego, mi się nie podoba. Tak usmażona po solarze że pożal się boże ;p

Od siebie jeszcze Video bym dodał. I może Enej.
Ostatnio zmieniony przez bartek3033 2013-12-13, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  

buli 

Wysłany: 2013-12-13, 19:44   

Video to już chyba przeszłośc a enej bierze ponad 30k choć ja nie wiem za co aż tyle .Co do Łez to ten materiał który oglądałem nie ujawniał aż takiej tragedii o jakiej piszesz

bartek3033 
Zapnę wtyczki

Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2013-12-14, 01:27   

Znaczy sie tak naprawdę, to więcej było szumu przed, potem po wszystkim, już niezadowolonych głosów nie widziałem :)

YeGe 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2013-12-14, 12:08   

Dla młodych : Donatan+Cleo, Kaliber 44 , Rebeka
Na Topie: Dawid Podsiadło, Anna Rusowicz
Gwiazda: Golce, Hey

artworks 
Niczego nie dotykam

Wysłany: 2013-12-14, 15:06   

Chciałem jako pierwszy poruszyć kwestię Enej, ale już ktoś to zrobił. Dodam tylko że na koncercie byłem i powiem Wam że dali czadu naprawdę dobrze, ludzi były tłumy. Z tym że umowa była spisana w zeszłym roku i wzięli ok. 20000, a od tego już ponad 30000.

bartek3033 
Zapnę wtyczki

Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2013-12-14, 17:27   

Kaliber wg mnie moze byc za ciezki...

młody 
To ja skoczę po piwo

Wysłany: 2013-12-14, 18:01   

bartek3033, odnośnie zespołu Łzy - jak usłyszałem że będą na jako gwiazda na urodzinach w firmie w której pracuję, to podchodziłem z rezerwą. Jak zaczęli grać, to aż się miło monitory kręciło! z taką energią, taką werwą grali, silnym uderzeniem, że aż było miło słuchać!! Tym bardziej że koncert był w raczej zabytkowych wnętrzach, gdzie odbywają się na co dzień koncerty symfoniczne ;-)

Dodatkowo bardzo fajna ekipa z profesjonalnym podejściem a zarazem do dogadania!! Techniczny na scenie dokładnie wiedział co robi i czego potrzebuje!!

[ Dodano: 2013-12-14, 18:01 ]
Dodam że nie jesteś z nimi w żaden sposób związany ;-) tylko ich stosunkowo nie dawno robiłem ;-)
Ostatnio zmieniony przez młody 2013-12-14, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  

andrzej887 
Realizator FOH

Wysłany: 2013-12-14, 23:04   

Weż d-bomba , tylko nie każ mu rozkładac telewizora na scenie :razz:

bartek3033 
Zapnę wtyczki

Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2013-12-15, 09:18   

O co chodzi z tym TV? :D