Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Pseudo dj-MatyAS i jego ostrzeżenia na elektrodzie.pl
Luke15 
Monitorowiec

Nagłośnienie: Dr_Aus
Oświetlenie: 4,5kW
Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2013-09-04, 21:39   

Też tak mam - z Tym ze Ty masz ROCZNY, a ja DOŻYWOTNI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ciasteczkowypotwor 
Krakers

Nagłośnienie: Nie gram głośno...
Wysłany: 2013-09-30, 17:22   

matyjas znów moderatorem, już nadaje pierwsze ostrzeżenia!

Serwisówki: http://bee.mif.pg.gda.pl/ciasteczkowypotwor/
http://chomikuj.pl/ciasteczkowypotwornie

∞πωΦεΩβλ°±Δφ

Volt 
Realizator FOH

Nagłośnienie: 1800
Oświetlenie: 3x 23W w pokoju
Wysłany: 2013-09-30, 17:43   

poka poka

wyrokulicy1 
Noszę już kejsy

Nagłośnienie: Dużo watów CCCP
Oświetlenie: Dużo mrygadełek z CHRL
Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2013-10-01, 12:23   

Ostatnio odpowiedział mi w temacie jednym słowem "serwis", jak tu nie wyśmiać takiego ludzia? Tyle to i ja wiem (ale w końcu o to chodzi aby spróbować samemu naprawić, bo do serwisu każdy umie oddać) mimo iż nie mam 70 lat, z czego 60lat praktyki, tysięcy spalonych żarówek za sobą etc...
Ostatnio zmieniony przez wyrokulicy1 2013-10-01, 12:24, w całości zmieniany 1 raz  

PANICZKAMIL 
Stagehand - to brzmi dumnie

Zaproszone osoby: 3
Nagłośnienie: SKUP&SPRZEDAŻ NAGŁOŚN
Ostrzeżeń:
 17/10/11
Wysłany: 2013-10-04, 15:57   

Chyba pajac z urlopu wrócił bo 3go już edytował i popisał się swoją 51-letnią wiedzą podpartą 52-letnią praktyką...

Proel Flash, wszelkiej maści RCFy. Dla uściślenia, nie szukasz GŁOŚNIKA, lecz zestawu głośnikowego-kolumny głośnikowej, potocznie zwanej również "paczką".

A nie prościej i poprawniej nazywać rzeczy po imieniu?
Kolumna aktywna - chyba prościej i jaśniej, prawda?
(dj-MatyAS)

Coś tam mogę pomóc nagłośnić - IŁAWA i okolice 606 79 26 56

krzysiuc 
Otwieram już kejsy

Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2013-10-10, 08:17   

To ja ten wpis "dyktowałem" :) Teraz czuje, że i to konto zbanuje, bo przeczytaj tutaj tę informacje. A wszystko zaczęło się od tego, że w jakimś temacie bezosobowo właściciel konta wypowiedział się o oświetleniu, które polega tylko na kolorofonach i o psuciu rynku przez pseudo DJów. Od tego czasu moderator szuka zaczepki.

DooOminO 
Noszę już kejsy

Wysłany: 2014-01-27, 11:27   

DJ-MATYAS POWRACA :mrgreen:

http://www.elektroda.pl/r...2358&highlight=

podziwiam go :
Cytat:
Kolega zapewne uważa, że ze względu na własny wkład w rozwój Forum, Regulamin Go nie obowiązuje?
Błąd.
Ostrzeżenie.

Tak skomentował granata :mrgreen:

wisnia_lwa 
To ja skoczę po piwo

Nagłośnienie: 100
Wysłany: 2014-01-27, 11:34   

Wczoraj napisałem posta, w którym trochę pocisnąłem "naczelnemu", ale usunąłem szybko, bo stwierdziłem, że nie ma to najmniejszego sensu, i dostanę tylko kolejne ostrzeżenie.

Poza tym jestem nauczony szacunku do ludzi starszych, i mam na względzie to, że mogą być już niedomagający, chorzy itp. Jednak także w związku z tym- nie powinni czasem pełnić powierzonych im funkcji, a odejść na zasłużoną emeryturę i zwolnić miejsce młodszym, ambitnym i przede wszystkim "świeżo i trzeźwo" myślącym...

granat 
Realizator FOH

Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2014-01-27, 12:13   

Skoro sam stałem się uczestnikiem w tym temacie, to dodam swoje 3 grosze.
Trochę się tego obawiałem, ale cóż. Takie zasady są na elektrodzie a Dj-MatyAS stara się je sprawiedliwie egzekwować. Dla mnie jest w porządku. O wiele bardziej niż niektórzy młodzi gniewni którzy wyładowują tu swoje frustracje nie mając racji.
Btw. pamiętacie z tego forum, jak niektórzy pisali coś w stylu: gdybyś nie był tym kim jesteś to miałbyś już bana :D Chyba nawet ze względu na to rozszerzono tu ilość ostrzeżeń do 10 :P

wisnia_lwa 
To ja skoczę po piwo

Wysłany: 2014-01-27, 12:37   

granat napisał/a:
Skoro sam stałem się uczestnikiem w tym temacie, to dodam swoje 3 grosze.
Trochę się tego obawiałem, ale cóż. Takie zasady są na elektrodzie a Dj-MatyAS stara się je sprawiedliwie egzekwować. Dla mnie jest w porządku. O wiele bardziej niż niektórzy młodzi gniewni którzy wyładowują tu swoje frustracje nie mając racji.
Btw. pamiętacie z tego forum, jak niektórzy pisali coś w stylu: gdybyś nie był tym kim jesteś to miałbyś już bana :D Chyba nawet ze względu na to rozszerzono tu ilość ostrzeżeń do 10 :P

OK, ja wszystko rozumiem, ale jeśli temat postu jest "jaki posiadacie sprzęt na imprezy", a pod tym autor pisze żeby wklejać zdjęcia, podawać parametry itd, to widocznie chciał się dowiedzieć, czym kto dysponuje, co tym można "zrobić" itd. Więc jeśli przy okazji jakiegoś zestawienia wywiąże się dyskusja "jak to gra", do czego służy- to nie widzę tu nic niezgodnego z tematem. Co innego, jakbyśmy pisali, czy wczoraj piwo było zimne, a pogoda ładna...

Po drugie, oprócz egzekwowania sztywnych zasad i regulaminów, trzeba być człowiekiem, i kierować się w życiu nie tylko paragrafami, a czasem trochę zdrowym rozsądkiem, a przynajmniej ja mam takie podejście. Jakby MatyAS był "ludzki", to zamiast wyrzucać do kosza i sypać ostrzeżenia, założył by nowy temat, w odpowiednim dziale, i wydzielił te "niepotrzebne" posty.

I przede wszystkim szanowny moderator- sam nie stosuje się do zasad, które stara się egzekwować, bo można znaleźć dziesiątki jego wpisów moderacyjnych, gdzie są treści "prześmiewcze" w stosunku do innych osób, gdzie urządza sobie, jak on to zwie "wycieczki interpersonalne" do użytkowników, gdzie stosuje slang i niefachowe nazewnictwo itp. Chcesz wymagać od kogoś- zacznij od siebie...
Ostatnio zmieniony przez wisnia_lwa 2014-01-27, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  

granat 
Realizator FOH

Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2014-01-27, 12:40   

Widocznie chcą żeby ten temat był listą ze zdjęciami bez żadnych komentarzy :)

arek5959 

Nagłośnienie: 11kW DR AUS HF19, STK612
Oświetlenie: Chińskie LED
Wysłany: 2014-01-27, 12:50   

Moderatorzy się tak na mnie uwzieli że za byle drobnostki mi ostrzeżenia dają. Jeszcze 1 i dostanę bana dożywotnio. Dlatego już tam nie piszę.
Realizacja i obsługa imprez, koncertów i małych plenerów.
Montaż instalacji elektrycznych i rozdzielnic.

PANICZKAMIL 

Zaproszone osoby: 3
Nagłośnienie: SKUP&SPRZEDAŻ NAGŁOŚN
Ostrzeżeń:
 17/10/11
Wysłany: 2014-01-28, 11:35   

Ja tam go olewam ---> czasem wkurfi czasem nie - obojętna mi osoba a prof. Miodek na każdym forum się przyda...

Coś tam mogę pomóc nagłośnić - IŁAWA i okolice 606 79 26 56

dr_aus 
Realizator FOH

Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2014-01-31, 21:38   

o rany... czemu mi nikt nie powiedział że koszmar wrócił?

na prośbę brotkersa straciłem z godzine czasu żeby napisac kilka postów i wyprostować kilka spraw które brotkers na własnej skórze doświadczył, a tu nagle Maty-as sie pojawił i skasował wszytko....

Granat ty chyba nie dostrzegasz problemu. Tu nie chodzi o brak kompetencji moderatora, tylko o to że swomi decyzjami kształtuje całokształt wypowiedzi. To np w tym wątku będzie oznaczac, że problem nie zostanie wyjaśniony, lub bedzie opublikowana nieprawda.

[ Dodano: 2014-01-31, 21:45 ]
jeszcze to emocjonalne działanie to dowód na to, ze ten człowiek nie nadaje się na moderatora. Najpierw zablokował mnie i brotkersowi pisanie, a potem jak sądzę po tym jak się skapnął, że argumentacja podana z regulaminu nie pasuje do mojej wypowiedzi, usunął. A po tym, jak mu brotkers na pw pocisnął co o nim sądzi to zablokował mu konto...

granat 
Realizator FOH

Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2014-01-31, 21:54   

dr_aus, Nie wiem. W moim przypadku było inaczej. Usunął całą dyskusje nie na temat, także prawda jak i nieprawda została skasowana :P

dr_aus 
Realizator FOH

Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2014-01-31, 22:06   

no ale zwróc uwagę,na to co pisze wisnia. Bardzo dobrze to ujął.
Jeśli ktoś jest bardzo restrykcyjny to powienien to robić zawsze a nie wybiórczo, choć ta restrykcyjność jest błedem.

Wątek był tutaj,
http://www.elektroda.pl/r...c2740218-0.html
gdzie toczyła się dyskusja o limiterze, czy raczej o jego braku, po czym moderator napisał, ze usunął tematy o limiterze bo sa nie na temat. Wikeszej bdury dawno nie słyszałem, przeciez to było bardzo istotne w tym temacie.

[ Dodano: 2014-01-31, 22:10 ]
przy okazji, przypominam, ze na elektrodzie jest cenzura. Nie mozna oceniac pracy moderatora. Dla mnie to jest totalna komuna.
Powiem szczerze bardzo szanuje to forum za to, ze mozna tu napisać co się naprawdę mysli, nawet za cenę tego co się działo w wielu wątkach. Nie wazne że forum jest zasmiecone, przynajmniej prawda wyłazi na wierzch.
Ostatnio zmieniony przez dr_aus 2014-01-31, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  

bartek3033 
Zapnę wtyczki

Nagłośnienie: Mackie HD, HK EPX, SRM450
Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2014-01-31, 22:43   

Co do elki, mnie jeszcze boli to, że po banie, nawet tam czytać postów nie wolno. Co dla mnie jest dziwne...

wisnia_lwa 
To ja skoczę po piwo

Wysłany: 2014-01-31, 22:52   

dr_aus napisał/a:
gdzie toczyła się dyskusja o limiterze, czy raczej o jego braku, po czym moderator napisał, ze usunął tematy o limiterze bo sa nie na temat.

Dzisiaj rano czytałem jeszcze ten temat, i sam szanowny moderator się o limiterze wypowiadał, i wtedy jakoś nie był to "offtop". I niespodziewanie wkroczył do akcji Ciastek, i obnażył jego (moderatora) niewiedzę co do działania tego urządzenia, dlatego też MatyAS usunął post swój, i Ciasteczkowego... Ot po prostu "zabolało", że "młodszy i mniej doświadczony" go poczua, i urażona duma dała się we znaki...

I niech mi ktoś powie, że ten człowiek jest poważny... :D
Ostatnio zmieniony przez wisnia_lwa 2014-01-31, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  

djbrotkers 
Noszę już kejsy

Nagłośnienie: 10kW
Wysłany: 2014-02-01, 10:08   

Mnie już całkowicie usunął z elki jak mu na pw napisałem kilka wielokrotnie złożonych zdań. Jak taki ktoś mógł zostać moderatorem forum estradowego? Mam pomysł chłopaki sprzedajemy wszystkie graty i przesiadamy się na Eltrony, Kolorofony by dj MatyAS :razz:
Wtedy każda sztuka jest do ogarnięcia... :wink:
Ostatnio zmieniony przez djbrotkers 2014-02-01, 10:09, w całości zmieniany 1 raz  

andrzej887 
Realizator FOH

Wysłany: 2014-02-01, 10:19   

Po co tam dyskutować , jak mozna tu . Zostawić tamto dla omnitro itp , też gdzieś sie muszą podziać . :)

Odpowiedz do tematu